Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Nektek milyen fiúk...

Lányok! Nektek milyen fiúk jönnek / jöttek be 15-16 éves korban?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, barnás-szőke, zöld szemű, kb. 162-163cm magam. Eddig soha nem volt barátnőm, nem mintha lett volna, "olyan" lány, aki érdekelt volna. Most nem rég új osztálytársunk jött, akit a többiek kiközösítettek, nekem viszont megtetszett és megismerkednék vele. Ő nem akar velem. A kérdésem az lenne, hogy nektek ebben a korban milyen fiúk jöttek be? Lehet, hogy ez az oka, de kb. 1,5-2 hónapja kezdtek el jobban érdekelni a lányok. Őszintén: nem vagyok az " iskola sztárja" vagány gyerek, de " kocka " sem vagyok. Nem dohányzom, még soha nem próbáltam ki, nem iszok alkoholt, csak szilveszterkor, de csak akkor (!), ha otthon vagyok szüleimmel, nem járok bulikba. Érzékenyebb vagyok. ( Érzékeny alatt azt értem, hogy vannak érzelmeim, azaz ha fáj valami, vagy rosszul vagyok sírok, ha tetszik valami nevetek és nem piszkálódok, csak a haverjaimmal, akik összesen 3-an vannak, és ez oda-vissza megy, szóval csak poén, de úgy, hogy ne sértsem meg őket )

Pár lány ismerősömtől hallottam, hogy nem csak a külső számít ( nem vagyok azaz Adonisz, de nem vagyok kövér sem, bár a vékony o. társaim ezzel piszkálnak, ami rosszul esik ), de az izmos, dohányos, részeges hülye ( hogy ne csúnyát mondjak ;) ) emberekkel járnak, függetlenül attól, hogy 1 hét után megd*gja és otthagyja.

Az ilyesmi érzékenyebb, nem a suli legjobbjai fiúk kiknek jönnek be?

Nektek ebben a korban milyen fiúk jöttek be? ( Légyszíves őszintén, nem akarok nagyon megváltozni, [ járok edzeni, egészségesen élek, de ez alkati probléma, apai felmenő ágon kb. 3-4 generációnyira és nagyon nehezen változok meg, ahogy az apám és az ő apja és az ő apja is ], csak tisztában szeretnék lenni ezzel ).

Egyébként napestig tudnám sorolni a jó és a rossz tulajdonságaimat, de csak pár fontosat mondok, hogy ha akartok, akkor tudjatok segíteni.

Jó: nem vagyok rossz tanuló, nem cigizek, nem iszok alkoholt, tudok helyesen írni ( nem olyan fontos ), őszinte vagyok, vannak konkrét elképzeléseim bizonyos dolgokról, reálisan látom a dolgokat ( pl.: politika, de a korom miatt nem érdekli ez az embereket, mert azt mondják, hogy te még fiatal vagy, pedig lehet, hogy többet értek hozzá, mint az illető ), takarékoskodom, viszonylag gazdag a szókincsem, tisztelet tudó vagyok.

Rossz: néha beleszólok bizonyos dolgokba, amik nem tartoznak rám, nem vagyok sportos, nem vagyok vékony ( de kövér sem! ), nem vagyok magas ( ez a kettő csak külső ), ha nem tetszik valami, akkor azt megmondom az illetőnek ( pl.: amikor az osztály menője piszkálódik, ez nem érdekel amíg nem engem, de amikor már engem piszkál, akkor azt a szemébe mondom, hogy ideje abbahagyni, de erre általában még többen jönnek ), nem mondanám, hogy rasszista vagyok, de itt Borsodban elég sok a cigány, akiket nagyon, de nagyon-nagyon utálok, ill. az elcigányosodott magyarokat, néha ismétlem önmagam ( hogy megértsék amit mondok, de néha nem is tehetek róla ), kicsit hadarok, sok mindenről meg van a véleményem ( ami néha jó, negatív rossz ).

Ennyi tulajdonság alapján, ha ti 15-16 évesek vagytok ( ha idősebbek, akkor képzeljétek el, hogy visszafiatalodtok :) ) mit gondolnátok rólam? Lenne esélyem nálatok? Ha nem, akkor milyen fiúk jönnek / jöttek be?



2014. jan. 7. 17:33
 1/8 anonim válasza:

nálam minimum a 170 cm egy fiúnál. én is akkora vagyok.

de egyébként az őrült, nem teljesen normális fiúk jönnek be, akikre mindenki furán néz. :D komolyan, mondom. a szokatlan fiúk jönnek be, akik eszméletlen humorérzékkel rendelkeznek.

16/L

2014. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát, azt nem mondom, hogy eszméletlen a humorérzékem, de az biztos, hogy egyedi. Egyébként angolul és franciául beszélek. Bizonyíték: Hogy vagy? How are you? Ça va? Na jó. A franciát most tanulom :)
2014. jan. 7. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint az évek alatt ami nagyon fontos lett egy pasiban, az a magabiztosság. Annak kell lenni, aki magával elégedett, azzal más is az lesz. És a magabiztos embereknek általában van egy olyan kisugárzása, amiután tökmindegy, hogy milyen alkattal rendelkezik. (egy bizonyos mértékig) Azokkal nem azzal foglalkoznak, hogy na, vajon tetszene e a lányoknak, hanem tisztában van magával - és ez az ami nagyon meglátszik egy emberen.

Egyébként, régebben nekem mindig a nagypofájú emberek tetszettek. Mert azok mindig kitűntek a tömegből, és nem csak egy arc a többi közt...

Egyébként manapság ebben a korban az ember nem az intelligens embereket keresi, én se azt néztem. :D Mármint bizonyos korig semmiképpen se az eszeddel próbálj hódítani, nekem az még most sem jönne be, arrogánsnak gondolnám, ha valaki nagyon tudálékos, és mindent nagyon jól tud.

Ha lehetek veled kegyetlen őszinte, és nem sértődsz meg:

nagyon örülök neki, hogy bizonyos embereknél ilyen hatalmas ellenérzést vált ki a cigaretta, és az alkohol, mert hirtelen ez is egy afféle "trend" lett. De, 1 évig jártam ilyen osztályba, ahol az emberek nagy része ilyen volt, és kegyetlenül utáltam. Értelmes ember nem nézi le a másikat, és nem azzal foglalkozik, hogy mit csinál. Legyél egy kicsit lazább. Ez is egy olyan tulajdonság, ebben a korban, de később is, ami vonzó.

2014. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Najó, most gonosz voltam egy kicsit, másrészt aranyosnak tűnsz, de nem kell alkoholrezisztensnek lenni. Lazaság van.

Esetleg nyiss jobban a lányok felé, az is egy pozitív dolog.

Illetve, ami egy kegyetlen dolog: ha látják, hogy másnak is kellesz, jobban fogsz nekik is kelleni.

2014. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as, 4-es :)
2014. jan. 8. 17:09
 6/8 Amanda :) válasza:

Háát.... szerintem te egy állati rendes fiú vagy. Nekem szimpi vagy nagyon... :)

Amúgy abszolút nem számít,hogy milyen magas,hány kiló, milyen a hajad/szemed... ha valakinek szimpi vagy,akkor bárhogy szimpi leszel neki.

(Higyj nekem, nem vagyok egy szépség a 2 copfommal (15 évesen!! ) nem vagyok modell-alkatú,nem vagyok magas...de aki fiúhaverom van, az így is szeret)

A legtöbb lány bírja ha nem cigizel és nem iszol... :)

Ja: az viszont fontos,hogy humorod legyen :) azt mindenki bírja

Nálam így ennyi dolog alapján tuti lenne esélyed. :)

2014. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
15 éves lány vagyok. Nekem a szőkés, világosbarna hajú fiúk tetszenek.:) Fontos, hogy magasabb legyen nálam. Legyen kedves, aranyos, humoros:) és sportos, mivel én is az vagyok.:)
2014. márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szimpi lenne egy ilyen fiú, de mivel 176 cm vagyok, így :/
2021. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!