Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen szöveggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen szöveggel jöttek oda fiúk hozzátok, ami ténylegesen tetszett, bejött?

Figyelt kérdés
Nem az 1000 csajozós dumára vagyok kiváncsi, amit félvállról vesztek. Esetleg akinek komoly kapcsolata van, a fiútok milyen szöveggel szólított le?

2013. júl. 6. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
.
2013. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 belbolyhocska ***** válasza:
Hát minket bemutattak egymásnak, és kb nem bírtunk megszólalni úgy tetszettünk egymásnak. Nem volt konkrét szöveg amivel odajött. :) De nagyon jópofa volt :)
2013. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mind3 neten, de egyik sem jött be, főleg nm az uccsó, az nagyon gáz volt!
2013. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyen, hogy "becsajozos duma" onmagaban nem letezik. Jol kell kinezni haver!
2013. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem is becsajozósat írtam hanem csajozósat, szimpla kezdeti szövegre vagyok kiváncsi, első pár mondat erejéig, leszólitások...
2013. júl. 8. 22:25
 6/10 A kérdező kommentje:
Fiú létemre egyébként azt kell hogy mondjam, nem minden a kinézet, van egy haver, aki alacsony, sehogy se nem néz ki, viszont a szöveg folyik belőle, a csajok isszák a szövegét, jópár idősebb bukszát is kifogott már. És a magabiztosság se árt.
2013. júl. 8. 22:30
 7/10 anonim ***** válasza:

# 6

Ez is igaz, de azert tartanam magam ahhoz amit mondtam. Sokkal egyszerubb es gyorsabb...

2013. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindkettőnk mondanivalójába van igazság, figyelj nem lehet mindenki Brad Pit, én magamat átlagosnak tekintem. Szóval amit mondasz, hogy jól kell kinézni, azt mindenki tudja, és ez csak az 1%-unkra igaz. Nekem a kezdettel van probléma, amúgy a lányokkal simán elbeszélgetek akiket ismerek, és a szövegem se túl rossz, csak az elkezdeni nehéz, mikor meglátok először egy csajt a discóba vagy valahol...
2013. júl. 8. 22:53
 9/10 anonim ***** válasza:

-Gondoltad volna hogy itt ismerjük meg egymást?

-Hűha, micsoda pillantás s báj - minden elismerésem Kisasszony!

-Férfi legyen a talpán, aki meg mer téged szólítani. Kontrasztos csaj lehetsz, mert jókislány külsőd és rosszkislány mosolyod van. Beismered?


ez volt az utolsó 3 szöveg ami megmaradt :)

2013. júl. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia, (pl.) Adri! (itt szorítsd össze a farpófáidat és reménykedj abban, hogy nem ez az igazi neve) Örülök, hogy újra látlak!

Szia, de én nem Adri vagyok, hanem Lili...

Jaj ne haragudj, össze tévesztettelek egy ismerősömmel, aki hasonlít rád, bár te sokkal szebb vagy. Nagyon sajnálom, de tényleg!

Stb...

2015. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!