Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért idegesít az, ha valaki...

Miért idegesít az, ha valaki nagyon szorgalmas?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki egész nap csak hajt, vállalkozása van, mellette más munkája. Reggel korán kel, este későn fekszik. Vannak gyerekei is és mindent megtesz értük, nagyon jó életük van. Nagyon erős belülről, kevés ember lenne képes arra, amire ő. Nem irigykedek rá, mert tényleg meg sem áll, nagyon nem lennék a helyében. De idegesít, hogy nem pihen. Néha még hétvégén is dolgozik, vagy a család körül rohangál. Idegesít, hogy nem áll meg egy kicsit pihenni. Miért? Akárhányszor erre gondolok, ideges leszek.

2014. jan. 8. 12:47
 1/4 anonim válasza:
neked milyen a természeted e részt? lehet valamilyen szintem irigységről van szó... pl nekem is van nem egy ilyen ismerősöm,de én nem vagyok képes erre...lehet nálam a letörtség-kisebb depresszió gátolja szorgalmat...valami apróság történik ami persze nem valami vidám dolog akkor már semmihez sincs kedvem..
2014. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem akarok magamnak olyan életet, mint az övé, nem akarok állandóan hajtani, tehát nem hiszem, hogy irigység...talán a talpraesettségét irigylem, de az lehet, bennem is meg van, csak a depi elnyomja.
2014. jan. 8. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem azért zavar az ilyen, mert én erre lusta vagyok és talán kicsit lelkifurdalásom van, ha ilyen példát látok.
2014. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és ezen mi idegesít különösebben,mert mondjuk gürizik a nap 24órájában,"bírom" az ilyet,jó hogy már nem megszabod neki...komolyan.
2014. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!