Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen pozitívumokat tudsz...

Milyen pozitívumokat tudsz megragadni a mindennapok során?

Figyelt kérdés
Mi az ami motivál és optimistán tart?

2014. jan. 9. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

a legfontosabb szó az AKAROM

pl meg akarom csinálni és nem pedig megpróbálom, nem csak szeretném, hanem véghez akarom vinni a célt amit kitűztem.

2014. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Találtam olyan célt, amit "sosem érhetek el". Ezt úgy értem, hogy nem egyszeri dolog, hanem "életforma". Egy bizonyos állatot akarok tartani, ami igaz nem hosszú életű, de a legaranyosabb lény, amivel csak találkozhatsz. Tehát ha lesz is ilyen állatom, az nem jelenti, hogy végeztem, egész életemben szeretnék ilyen állatot tartani. Ha erre gondolok, mindig vidám leszek.

Remek dolog boldoggá tenni ilyen apró lényeket.

A másik pedig a "leszrom-tabletta". Ha valami kedvezőtlen helyzetet észlelek, amibe nem tudok beleavatkozni, megváltoztatni, jobbá tenni, és igazából elvagyok akkor is, ha ez a dolog van, akkor csak beveszem ezt a "tablettát", és minden sokkal szebb.

Az embernek sokszor az a baja, hogy mindent túlkomplikál, túlaggódik. Nem szabad. Csak nyugodtság. :)

2014. jan. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Milyen állatot szeretnél tartani? :)
2014. jan. 10. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!