Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék változtatni az...

Hogy tudnék változtatni az életemen szinte nulla akaraterővel és kreativitással?

Figyelt kérdés

Most gyesen vagyok itthon a második gyerekkel, összesen 4 éve már. Olyan elvesztegetettnek érzem ezt az időt. (nem a gyerekek miatt) Annyiszor nekiálltam angolt/németet tanulni, de nem megy. Nem látom a konkrét célt, nincs elég akaraterőm, nincs aki bevasalja rajtam mit tanultam. Egy semmirekellő szakmám van egyébként, tudom, hogy valamit kell kezdeni magammal, de csak punnyadok, az estéket netezgetéssel töltöm.

Úgy irigylek embereket, akiknek van vmi jó ötletük, meg is tudják valósítani, mernek vállalkozni. Nekem még csak ötletem sincs, nemhogy még nekiálljak.

Tipikus alkalmazott típus juthat ma valamire is? Akinek megmondják, hogy mit csináljon és azt teszi.



2014. jan. 9. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha valaki alkalmazott típus, tudom, hogy most mindenki kényszeresen vezető akar lenni, de az alkat kérdése. Olyan munkahelyet kell keresned, ahol a főnök kéréseit szívesen teljesíted, mert jól érzed magad. A fizikai fittség is javít a mentális állapoton, ezért keress valamilyen sportolási vagy tánc lehetőséget. Ezen kívül mozgosítani lehetne a rokonokat vagy babysittert, hogy lepasszolhasd a gyerekeket és szabadidőt kapj.
2014. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!