Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem laza, nem tud poénkodn...

Aki nem laza, nem tud poénkodni, azzal miért nem tudnak legtöbben jól elbeszélgetni, miért nem beszélgetnek szívesen vele?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert az emberek nyilván a szórakoztatóbb személyt keresik.
2014. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Valószínűleg azért, mert nehéz. Sokkal egyszerűbb egy olyan emberrel beszélgetni aki kicsit lazább, vidámabb. Könnyebben jönnek a témák, jól érzi magát a beszélgetőtárs is.
2014. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert nehezebb. A lazább, humorosabb emberekkel gördülékenyebb a társalgás és kevésbé érezzük magunkat feszélyezve mellettük.
2014. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akit én ismerek ezek mellett még rettentően buta és műveletlen is. Egyáltalán nem szeretek a társaságában lenni, untat, idegesít, terhemre van.
2014. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nemhogy nem szeretnek vele beszélgetni, kinevetik, megnézik, összesúgnak mögötte, ennyi!
2014. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szerep nélküli emberek szerethetők, a beragadtak idióták. A kiút persze végig ott van, és járható: a felszabadultság maga. Bántani természetesen nem ér.
2014. jan. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ja, és mert az emberek buták, és azt gondolják, hogy aki nem tud poénkodni, az egy idióta megnémult barom , de valójában ők azok, akik valójában érnek valamit...csak ezt nagyon kevesen tudják, sajnos..
2014. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ember értékeihez ez szerintem alig kapcsolódik. Inkább hozzáadott érték, csak ugye legyen mihez.
2014. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A magam nevében azt tudom mondani, hogy én is könnyebben eltársalgok laza, vicces emberekkel. Ez nem azt jelenti, hogy csak ilyen embereket szeretek meg, sőt, a legjobb barátnőm sem ilyen. Van humora, aranyos, intelligens, csak nehezebben nyílik meg. Viszont én eléggé introvertált alkat vagyok és nehezen kommunikálok emberekkel amíg nem ismerjük jól egymást. Egy hozzám hasonlóan zárkózottabb, kevésbé beszédes emberekkel csak ülünk egymás mellett, nagynehezen kinyögünk pár szót, aztán beáll a kínos csend. :D Aki beszédesebb, viszi a társalgást azzal könnyebb.
2014. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!