Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én vagyok defektes, ha még...

Én vagyok defektes, ha még azokkal sem tudok nagyon elbeszélgetni, akiket kedvelek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok félénk, nem erről van szó, de 95%-ban csendben vagyok. Beszélni nem szeretek. Szófosásom talán egy évben egyszer van fél óráig, amikor valami olyan téma kerül elő, ami rendkívül érdekel (pl. szociálpszichológia), de nem lehet állandóan ilyenekről beszélni, az átlagos mondandóimat pedig 10 perc alatt lezavarom, utána csend van.

Szeretek a családommal, barátokkal lenni, de az esetek többségében csak csendes megfigyelő vagyok és élvezem is ezt, illetve élvezném, ha hagynák. Nekem igazából jó ez, csak mások érzik furán magukat mellettem. Amikor beülök valakivel egy koktélra és csendben vagyunk. Szeretek elmélkedni, figyelni befelé-kifelé, csak a legtöbben unalmasnak, csendes őrültnek gondolnak. Pedig nem, csak egy halál nyugodt, melankólikus ember vagyok.


Tényleg abnormális ez?


22/l



2014. jan. 9. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem! Hasonló vagyok én is,de már elfogadták a körülöttem lévők,ezért boldog is vagyok :)
2014. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
igen az,és gondolom barátod sem lesz...
2014. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nálam is hasonló, és olyan gáznak is érzem magam emiatt, zavarba is szoktam jönni, amikor beszélgetésre kerül a sor nálam egy idő után se kép se hang, ritka amikor valakivel órákon keresztül tudok beszélgetni. De ezt megszokják az emberek, csak tuti, hogy unalmasnak tartanak.
2014. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Vannak az extrovertáltak(személyiség keresők) és az introvertáltak(befelé ének meg általában mindent,nem dilisek

csak nem beszélnek annyit mint a másik csoport).

2014. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!