Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a "Törvénytisztelő...

Szerintetek a "Törvénytisztelő Polgár" című filmben a főhősnek van igaza, vagy az őt üldöző törvényi alkalmazottaknak?

Figyelt kérdés
Akik ugyebár a történetben hullanak mint a legyecskék.

#Törvénytisztelő
2014. jan. 11. 12:56
 1/5 anonim válasza:
Végül is én a főszereplő mellett állok, elvégre, ha a jogra hagyunk mindent, akkor a főbűnös köt valamilyen egyeszséget, aztán lazán elsétál. Tökéletesen mutatja, hogy működik az igazságszolgáltatás rendszere... De azt sem mondom, hogy mindenki álljon fel és kezdődjön az önbíráskodás.Mint film, természetesen egyetértettem az apával (imádom Gerard Butler-t) de, mint valóság, milyen lenne az élet, ha bárki megtorolhatná az őt ért sérelmeket? 20/L
2014. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyezséget*
2014. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó színész, de azért vonatkoztassunk el tőle. (ez a filmkészítők mesterfogása volt, hogy pont őt találták meg erre a szerepre)

Azért nem semmi idegzet kellhet ahhoz, ahogy elbánt a családja gyilkosával. Egy ilyen dolog azért biztos nem tíz percig tart. (leflexelni a szétadranalizott faszi lábait, karjait, levagdosni a szemhéjait, a nemi szerveket is darabonként, majd a fejét is ledarabolni.) Az ilyenhez azért nem hiszem, hogy sok mindenkinek lenne gyomra végigcsinálni.

2014. jan. 12. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek lenne gyomra hozzá, ha szeme láttára megerőszakolnák és megölnék a feleségét és a gyerekét.
2014. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erre a válaszra számítottam!
2014. jan. 13. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!