Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valahova be akarok menni...

Ha valahova be akarok menni most kopogjak, vagy ne? Most teljesen összezavarodtam!

Figyelt kérdés

Egyszer mentem a hivatalba a polgár jenő... :D

Na de egyszer mentem önkormányzathoz, és ugye nem volt kiírva semmi ott az osztályra, hogy várakozni kell, vagy ne kopogjak vagy valami. Én meg nem láttam senkit kint várakozni a székeken, hát bekopogtam. Erre kiküldtewk, hogy majd szólnak, várjak a soromra!

Másodszorra mikor mentem, meg vártam, hogy majd szólnak, erre fél óra várakozás után jönnek ki: "ide vársz?" mondtam igen, erre "hát akkor miért nem kopogtál be? Nincs bent senki!"

Há' eszem megáll! Előzőleg ne kopogtassak, utána meg feleslegesen várakoztam...

Most nem értem!

Most ilyen helyekre kopogjak be, legközelebb vagy mi?



2013. dec. 2. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
kopogj, erre amúgy szabály nincs, az adott ügyintéző kedvétől függ minden
2013. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várj egy pár percet és ha addig nem jön ki senki, akkor kopogtass.
2013. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kopogj! És, ha legközelebb lecsesznek érte, intézd el annyival, hogy "elnézést, nem tudtam". Az önkormányzatnál egyébként is megáll az idő, az ügyintézők pedig kiszámíthatatlanok.
2013. dec. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tégy magadért! Persze nem kell bunkózni se, az a másik véglet. Szóval kopogj, ha az a logikus.


Mondd,h "nincs sor!", ha tényleg nincs. Ilyen egyszerű.


Aztán hogy miként döntenek a körömreszelővel e kezükben az Icuka Cicukák, az rajtuk múlik...

2013. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!