Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vágnak fel egyesek a...

Miért vágnak fel egyesek a tudásukkal? Nekem az pl marhára bejön, amikor valakiről idő elteltével derül ki, hogy mennyire okos, és taszítanak az olyan személyiségek, akiknek kb ez az első megnyilvánulásuk egy beszélgetésben!

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Sztem ez a felvágás relatív.


Általában inkább azok vágnak fel, akik valójában nem akkora IQ betyárok, csak szeretnének hú de okosnak tűnni. De lehet hogy csak a másik érzi butának magát, és érzi felvágásnak a másik megnyilvánulásait.


De persze vannak akik tényleg tudással rendelkeznek, és folyamatosan fennhangon beszélnek róla, meg direkt úgy hogy te érezd hülyén magad (egyetemi tanárok...khm...), az tényleg idegesítő tud lenni, főleg a lekezelő hangnem miatt.

2014. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
De amúgy meg pusztán rosszindulat, hogy valaki ettől érzi jól magát, hogy attól érzi jól magát hogy kvázi megalázóan és lekezelően beszélhet másokkal.
2014. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én például az egyetemi tanároknál pont, hogy ezt nem tapasztalom, azonban csoporttársaimnál..cű..
2014. jan. 11. 13:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most közmunkán nyomok le egy értelmetlen tanfolyamot kereslet nélküli szakmára, na ott aztán van megfejtőember bőven!
2014. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt el tudom képzelni. Ők döngetik a legjobban a mellkasukat, jól tudom, kisebbségi faluból származom..ne tudd meg, milyen dolgokat hallottam a saját fülemmel, jól ismerem az embereket..
2014. jan. 11. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

Egy egyetemi tanár tisztában van azzal amit nem tud ès ezèrt is szerèny, viszont aki ùgy állìtja be magát hogy ō mindent tud, vagy csak tud azzal már nincs is mit kezdeni, mert aki tud az már nem akar gyakorólni, mert azt hiszi hogy tud, mert anyira nem tud, hogy azt sem tudja hogy mit nem tud..

kb ezèrt:)

2014. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!