Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti felmennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti felmennétek egy idegen pasi lakására első alkalommal, hogyha bejön nektek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Előfordult már. De csak kellő beszélgetés, ismerkedés után.
2013. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én nem de sokan igen. ilyenek az egyéjszakás kalandok.
2013. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer tettem meg..2 hónapnyi járás lett belőle..Nem bántam meg. 18/L
2013. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert jobb nem kisérteni a sorsot, főleg annak nem akinek kivétel nélkül az ilyen történetből hosszú kapcsolatai lettek.:D
2013. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha akkor találkozok és beszélgetek vele először, akkor NEM! Ha van már legalább beszéltünk, beszélgettünk előtte, akkor esetleg.


Volt egy szörnyű élményem, 33 éves sráccal randiztam, felmentem hozzá, hát nem kellett volna. Felérve kiderült, hogy hárman laknak egy közös albérletben, ő az egyik szobát bérli. Még két személyes ágya sem volt, egyetlen darab 90x200-as matrac volt az ágya, valami kanapépárnákkal pótolta ki, hogy ketten elférjünk, persze ő ezek után azt hitte lesz szex is, hát rosszul hitte. 33 évesen előadta a menő fotóst, aztán a lakásba érve ez a kép elég gyorsan összeomlott.

2013. aug. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ma 14:10


Ha lefekszel velem én járok veled két hónapig. :)

26F

2013. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2013. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 AeonFLUX ***** válasza:
0%
Talán.
2013. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

# 2: Ne hidd. Nekem az esetek többségében tartós kapcsolat lett az elsőrandis szexből. Ha meg nem, akkor általában én nem akartam folytatást.

N

2013. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én így találtam férjet.
2013. aug. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!