Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nézhetnek azért melegnek a...

Nézhetnek azért melegnek a fiatalok, mert 18/F létemre eléggé határozatlan vagyok az emberek előtt?

Figyelt kérdés

Azt hiszem eléggé határozatlan mozgásom, mozdulataim vannak, ha sok ember lát, buszmegállóban, iskolában is. A beszédem se túl határozott.

Nézhetnek engem emiatt homokosnak?

Lehet, hogy nem b*ziság ez, csak amikor látok tök határozott, talpraesett férfiakat, eszembe jut, hogy az ilyeneknek az első benyomása rólam az lehet, hogy biztos homokos vagyok.


2014. jan. 11. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért meg lehet mondani az emberről, hogy csak szerencsétlen, vagy meleg, még akár ránézésre is, de nem kizárt, hogy ez lenne az első benyomása az embereknek, bár én kétlem, azért a homoszexualitás nem olyan gyakori dolog, hogy mindenki egyből erre gondoljon.
2014. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sportolni kell, mindenfajta sportos mozgást javítja a tartást és összerendezi a végtagok és testtájak mozgását. Amit említesz, az csak a testméretek megváltozásából adódó koordinációs zavar, ami idővel elmúlik.
2014. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nézhetnek emiatt melegnek. Ámbár jól ismerem az embereket, nagyon gyarlók, mindig összehordanak valamit a másikról.. pl. nektek milyen jó mert pénzetek van stb. de ez porig sérti az embert.. ilyenek..
2014. jan. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

#1: "Azért meg lehet mondani az emberről, hogy csak szerencsétlen, vagy meleg"

Első, hogy te milyen ostoba vagy! Ezek szerint meg tudod mondani rólam, hogy meleg vagyok? Kétlem! A környezetemben senki sem jött rá, pedig náladnál 10x okosabb emberek is vannak köztük. A két tulajdonság amúgy is korrelálatlan, de nem hiszem, hogy ez a kifejezés neked túl sokat mondana.


"azért a homoszexualitás nem olyan gyakori dolog"

Az emberek 10-12%-a NEM HETERO. Szóval azért elég gyakori, csak a buta ember úgy véli, h csak az a meleg, aki b*zisan néz ki. És mivel a melegeknek csak kisebb része b*zis (legalább is reménykedem benne), ezért kevésnek tűnnek.


24 f, m

2014. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!