Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy nézhetnék ki idősebbnek,...

Hogy nézhetnék ki idősebbnek, vagy annyinak amennyi igazából vagyok?

Figyelt kérdés
Most nyáron lettem 14 éves, de mindenki azt hiszi hogy 12 vagyok... Még nagymamám (együtt lakunk vele) is azt hitte hogy a 13-at töltöm... 163 cm vagyok, szerintem nem alacsonyabb az átlagnál.. Öltözködési stílusom változó, van hogy leggings-et veszek fel, van hogy farmert, néha csinosabb színes felsőt néha meg fekete hosszúujjú pólót.. Lehet azért mert nincsenek cicijeim? Minimális sminket használok, nem is szeretnék erősebbet azért hogy idősebbnek nézzek ki, mégis zavar hogy mindig fiatalabbnak néznek. Tippek?
2013. aug. 24. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor fiatalos, aranyos lány vagy külsőre. Ez jó dolog. Mi fiúk szeretjük az ilyet. Pár év múlva az előnyödre válik. :)
2013. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én 17 vagyok, engem pedig sokszor 15 -nek néznek.. Régen is fiatalabbnak néztek,akkor nagyon rosszul esett és megviselt, mostmár nem érdekel.160 cm vagyok kb.. Amúgy sminkkel 18-19nek néznek kb,persze nem azt mondom hogy ezért 2 kiló vakolat legyen rajtad... Fogadd el, gondolj arra hogy majd ha 30 éves leszel, akkor milyen jól fog esni ha csak 25 évesnek tippelnek.
2013. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 27éves vagyok (közelebb a 28-hoz), és múltkor egy közvéleménykutatásnál a csaj azt mondta hogy inkább a párom adatait adjuk meg mert túl fiatal vagyok.(konkrétan 18 alattinak nézett).Felvilágosítottam és elnézést kért.Ezt nem kell szégyelni.Később örülni fogsz ha fiatalnak néznek.
2013. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem 19 éves létemre sokszor 14-15nek néznek, pedig festem a hajamat, és cicim is van, csak éppen nincs rajtam egy kiló vakolat. Szóval nem vagy egyedül.
2013. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ragassz álszakállt!
2013. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!