Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kéne megtanulnom nemet...

Hogyan kéne megtanulnom nemet mondani?

Figyelt kérdés

Előfordult már hogy egy fiú nagy nehezen, minden bátorságát összeszedve elém mert állni és elmondta hogy szeret. Ezzel még nincs semmi gond,sőt ez azért elég nagy dolog amit becsülök. ha nem szeretnék tőle semmit, de nem tudom egyszerűen azt mondani neki hogy bocsi nem, hanem elkezdek össze vissza beszélni. Ebből a fiúknak nem az jön le hogy ez ez NEM akar lenni csak nem tudom hogy mondjam el.


Tudom hogy jobb lenne neki ha elmondanám hogy konkrétan mi van, de nem megy. Nem bírom elviselni hogy szomorú lesz miattam, még ha csak egy rövid időre is.

Előfordult már hogy belementem egy kapcsolatba, csak azért mert nem bírtam megmondani hogy nem szeretném.


Mit tudtok javasolni mit csináljak? Nem szeretnék hülyíteni senkit, és játszani sem vele...


2014. jan. 12. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

hajjaj! Milyen kár, hogy eddig sose találkoztunk! Engem inkább kinevettek a lányok :D

de amúgy meg kell tanulni nemet mondani! Biztos nagyon kedves és aranyos lány lehetsz, de az igazságot ki kell mondani, hiába fáj! :(

2014. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te tök jó csaj lehetsz, bárcsak találkoznánk, én 5 percen át vallanék neked szerelmet, fél óra múlva már a hátadon feküdnél vagy a hasadon ha úgy jobb ;)
2014. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek mondanám hogy komolyan kinevetnek? Pedig biztosan tudják hogy milyen nehéz elmondani. Ennyire nem tudják értékelni? Ha egy kicsit belegondolnának hogy milyen nagy bátorság kell hogy elmondd nekik biztosan nem nevetnének. Azért ne add fel. :)


A másodiknak csak annyit hogy annyira azért nem könnyű levenni a lábamról. :D

2014. jan. 12. 19:53
 4/4 A kérdező kommentje:

Ennek ellenére nagyon aranyosak vagytok. :)


De ha valakinek nemet kell mondanom az egyszerűen borzasztó. Még akkor is ha holnapra már talál valaki mást mert nem volt komoly a dolog. :) Hogyan lehetne úgy elmondani hogy ne bántódjon meg a másik, de azért meg is értse hogy mit szeretnék?

2014. jan. 12. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!