Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet egyeseknek ennyire...

Hogy lehet egyeseknek ennyire eszement értékrendjük (lefasisztáztak)?

Figyelt kérdés

Elmentem meginni egy sört az egyik cukorbeteg, erősen látássérült haverommal egy közeli kocsmába. A srácot úgy kell elképzelni, hogy néha nekisétál a jelzőlámpáknak és nagyon esetlen, vigyázni kell rá, de jó fej, okos és bírom őt.


Na, lényeg az, hogy iszogatás közben odaül mellénk haver egyik barátja, akit én is ismerek látásból és elkezdtünk beszélgetni hárman. Egyszer csak feltette nekem a kérdést, hogy én hogy lehet Robinak (így hívják a látássérült haverom) a barátja, hiszen én fasiszta vagyok.


Elképedve néztem rá, hogy ez most mit akar ezzel mondani. Megkérdeztem tőle, hogy ez most mi akart lenni, erre azt válaszolta, hogy azt hallotta egy közös ismerősünktől, hogy én nem szeretem a cigányságot, ergó fasiszta vagyok és biztos ki akarom irtani a fogyatékos embereket is és így biztos Robit is gyűlölöm. Ezért csodálkozik, hogy mi hogyan lehetünk jóban, hiszen nekem nem kéne tolerálnom őt.


El nem tudom képzelni, hogy honnan szalajtják az ilyen debil állatokat. Hogyan képes egy agresszív, állatiasan viselkedő etnikumot egy elesett emberhez hasonlítani? Hogyan hihet abban, hogy ugyanaz tolerálni, elviselni a két csoportot? Honnan jön ez a kifacsart értékrend, ami egy csendes, szerény, visszafogott embert egyenlőnek tekint egy kötekedő ökörrel?


Tényleg nagyon érdekel. Megkérdeztem a gyereket is, de csak hebegett, hápogott és mondtam, hogy inkább ejtsük a témát és igyuk meg a sörünket, mert ebben úgy sem tudunk kompromisszumra jutni.


2013. dec. 18. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Azaz ismerősöd sokat néz TV-t, főleg RTL+ATV kombót.


Emellett nem tudja mi a különbséget a fasizmus és a nemzetiszocializmus között, de kb az emberek 90 százaléka nem tudja.

2013. dec. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Vadkan01 ***** válasza:
100%
Érdekes történet, mintha egy Csehov mű lenne.
2013. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Inkább az a félelmetes hogy az ilyen hobbinácik mint te ennyire ráértek hogy ilyen kamu sztorikat kitaláltok.
2013. dec. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Jajde kamu szagú. Azért libsizzen valaki egyet ha már ennyit gépelt ez a szerencsétlen.
2013. dec. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
#3, nem te fasisztáztad le a kérdezőt véletlenül? :D
2013. dec. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
A fasiszta az egy jobboldali politikai ideológia. Attól hogy utálod a cigányokat (megjegyzem teljesen jogosan) még nem leszel se fasiszta, se nemzeti szocalista. Egyébként miért ne lehetne egy látássérült ember a barátod? Dr Joseph Goebbels a harmadik birodalom propaganda minisztere és egyik legfontosabb embere is kicsit sántított, és ez mégse érdekelt senkit. Aki téged lefasisztázott az egy agymosott gyökér sz-ar alak.
2013. dec. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 UFOTOCH ***** válasza:
51%
Nagy kamu kérdés, már vagy 5 hasonló kérdés volt. Mindegyikben volt kocsma is és haver is. Múltkor kb. ugyan ez volt csak akkor a kérdező Dél-Afrikából jött, de ugyan így haverjával beült egy kocsmába és le nácizták. Nagy hülyeség az egész.
2013. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Ha egy egész etnikumot állatnak tartasz, akkor igaza van, és bizony tényleg egy fasiszta vagy. A saját kifacsart értékrendedet kellene előbb átnézni. Ne olvass annyi kurucinfo-t, mert ott baromságokat írnak a cigányságról.


A cigányságot mesterségesen nyomorították el, a rendszerváltáskor őket rúgták ki elsőként tömegesen a munkahelyekről. Az elnyomorított tömegek pedig bűnöznek, bőrszíntől függetlenül. Az azonos nyomorban élő magyarok ugyanúgy!


A cigányság pont úgy nem tehet a nyomoráról, mint a látássérült haverod. Ergo a logikád alapján ő is "parazita", "semmirekellő", "elveszi a pénzt a magyaroktól".


Márpedig nem így van. Az igazi ellenség a bankárok, tőkések, oligarchák (akik nem is zsidók, mint ahogy a kuruc hazudja). Ezek nyúlják le a pénzed, ezek zsákmányolnak ki, ezek adóztatnak, ezek adják el az országot, és sajátítják ki a gazdaságot saját profitjukra. Ezt kellene megérteni minden nyomi fasisztának.

2013. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Sóskalecsó.
2013. dec. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!