Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Femen-es nőknek mi bajuk van?

A Femen-es nőknek mi bajuk van?

Figyelt kérdés

Az rendben van, hogy van egy álláspontjuk arról, hogy szerintük a nők el vannak nyomva, de ezt miért kell ilyen idegesítően hisztérikus, emberi mivoltukból teljesen kifordult, elmebeteg módon "tudatni"? Ezzel az egésszel csak annyit közölnek, hogy pszichésen erősen sérült emberek sajnos szabadon rohangálhatnak köztünk. Semmilyen mondanivalójuk nincs, én ezt még polgárpukkasztásnak sem nevezném, csak néhány idegbeteg, mentálisan labilis nő hisztijének.


Ráadásul miért olyan országokban teszik ezt, ahol a feminizmusnak kvázi már semmi létjogosultsága? Németországban mi ellen lázadnak? Menjenek Szaúd-Arábiába például!



2014. jan. 14. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
A femenes csajok nagy részének egy kiadós d*gás hiányzik csupán.
2014. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam ilyennel.
2014. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A Fement évekkel ezelőtt kizárták a nemzetközi feminista szervezetekből. Pont azért, mert hisztérikus idiótákkal van tele.
2014. jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!