Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért dzsuvás az interjúztató?

Miért dzsuvás az interjúztató?

Figyelt kérdés
Ma kiírtam egy kérdést, hogy az emberek nem tisztelik meg a cégeket állásinterjúra egy normális öltözettel. Erre délután elmegyek interjúra, ott meg teljesen komolyan, úgy nézett ki az interjúztató nő mint egy utolsó útszéli... Nem elég, hogy nem alkalomhoz illő volt a ruhája, de még piszkos is. Ja és arról nem beszélve, hogy az interjút egy fűtetlen raktárba tartották. Én ilyet komolyan nem láttam még. Ez képvisel egy véget?? Veletek volt már ilyen?

2014. jan. 14. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A munkakörtől eléggé függ, hogy mibe menjen a jelentkező...

Ha banki ügyintézői állás, az ügyfeleket kell fogadni, akkor elvárt a kiskosztüm vagy az öltöny. Ugyanez nevetséges ha valaki raktári adminisztrátornak pályázik, vagy épp hentesnek. Ez utóbbiak elég ha egy szimpla hétköznapi ruhában mennek, ami nem túl csicsás és nem kopott, és lehetőleg nem farmer.


Elég ha csak 1 fokkal vagyunk jobban öltözve,mint ahogy oda munkába járnánk, ez az általános szabály.


Interjúztató részéről szintén. Tehát ha tudja, hogy vendégeket vár, akkor ne, ne legyen piszkos. Hacsak nem a munkájától lett piszkos, mert nem csak interjúztat egész nap...


Az meg hogy raktárban tartják... Lehet, hogy épp nem volt szabad tárgyaló, az irodákban meg nincs csendes hely... Kényszermegoldás. De az is lehet, hogy csak leakarnak valakit cserélni, aki még ott dolgozik, és nem akarták hogy meglássák a helyére pályázókat...

2014. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Irodai munka volt? Mert akkor elég érdekes...
2014. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem egy amerikai filmben élsz drága, hanem Magyarországon...
2014. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!