Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket is zavar az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket is zavar az, ha pl buszon, metrón, stb mentek a pasitokkal, aztán leszálltok, és baktériumos, dzsuvás kezével elkezdi simogatni az arcotokat?

Figyelt kérdés

Jó, alapból ez egy kedves gesztus, h simogatja az arcod, stb, de amikor a buszon, meg mindenhol összefogdos az ember mindent, akkor ez r*hadtul kiábrándító tud lenni.


Igazából most találkoztam először ezzel a sráccal, de ez engem baromira zavart, de ugye nem akartam megbántani, szóval nem mondtam neki semmit, de alapból eléggé pattanásokra hajlamos arcom van, és nem szeretem, ha még jobban szaporodnak a baktériumok az arcomon.


Ez egy első randi volt amúgy, és nem tudom, számomra ez annyira visszataszító volt, hogy nem hiszem, hogy összejönnék vele.


Mi a véleményetek erről?


2012. márc. 6. 00:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen zavar de simán elmondanám neki.Megérti hidd el.
2012. márc. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
fordulj orvoshoz
2012. márc. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a legjobb lesz, ha rögtön dobod, fúj ez undorító!!!! Jah és nehogy megbeszéld vele, mert még a végén elkapnál valamit tőle... -.-"
2012. márc. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
kezet kéne mosnia, mielőtt megérint...? szerintem ez sok. mármint részedről. túlreagálod. a pattanások nagy része amúgy sem a bacik miatt jön ki, abból amúgy is millió van az arcodon.
2012. márc. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem is eszembe jut ez, zavar, de csak egy pillanatig, utána eszembe jut, hogy épp elég bacival találkozok naponta, nem ez fog megölni


22/L

2012. márc. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszembe sem jut. Van immunrendszerem, és mosakodni is szoktam.
2012. márc. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 lila nyuszi ***** válasza:
Nem szólítanak le, ritkán buszozok és nálunk nincs metró. Szerintem túlzás azt mondani, hogy ettől dzsuvás lesz a keze.
2012. márc. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

a pattanásaid nem a baciktól vannak, hanem nagy valószinüséggel hormonzavartól, különben szinte mindenkinek pattanásos lenne a feje. vegyél kézfertőtlenitőt és használjátok ha ennyire zavar, de különben nem nagyon tudok erről igy véleményt mondani. látni kellett volna mennyire nyugodtan fogdosott össze mindent a metrón, meg mennyire sokat simogatta az arcod utána, vannak ezekben fokozatok.

de ha már az első randin elundoritott a csaávó akkor valószinü ugysem illetek össze :D

2012. márc. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Sose jutott még eszembe, hogy ez probléma lenne :)
2012. márc. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

hát ha ennyire frászt kapsz a dologtól, akkor kapj elő egy nedves törlőkendőt, ha már nem látja, és töröld meg vele az arcodat.

Egyébként ettől nem leszel pattanásos, a városi levegő is árt annyira, mint a bacis kéz. Megértelek egyébként, nekem fóbiám, ha valaki az arcomhoz ér, párszor voltam kozmetikusnál, kínszenvedés volt, meg a fodrász is, mikor a fejbőrömhöz ér. Nem szeretem.

Én emiatt használok alapozót, hogy védjem a bőrömet, van a Clinique-nek pattanás elleni alapozója!!

2012. márc. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!