Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az emberről aki minden hülyeséget megköszön?

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
köszönöm ezt a kérdést.
2014. jan. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Alárendelt helyzetbe érzi magát minden élethelyzetben. Önértékelési problémákkal küzd, aki úgy érzi mindenért hálával tartozik. Még azért is ha hozzászól valaki. Mert ugye Ő értéktelen, és még az se természetes számára, hogy ezen a földön van helye.


Láttam már ilyet, kb percenként hagyja el a száját a köszönöm szó. Szerintem a fentiekből fakad.

2014. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az is igaz amit fentebb írtak, de van olyan eset is amikor szimplán túljátssza az udvariasságot. Ilyen a környékünkön a zöldséges nénink, elég markáns nő, biztos hogy nincsenek önértékelési problémái, de egy vásárlásnál huszonötször elmondja, hogy köszönöm.

A kisebbrendűségi érzésben szenvedők, meg emellett mindenért bocsánatot kérnek. Ilyen ismerősöm is van a fecebookon, folyton bocsánatot kér, mert nem válaszolt, vagy mert nem időben, meg mert megemlített ezt vagy azt. Rászóltam már, hogy ne kérjen mindenért elnézést, én sem írok, ha nem érek rá és nem akarok ebből ügyet csinálni, meg mindenért magyarázkodni, ő se tegye.

2014. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hú, szörnyen idegesítő. A bocsánat is. Legjobb, ha leszólod, hogy ne kérjen már mindenért bocsánatot... vajon mi erre a reakció? :D

A köszönöm sem jobb, főleg ha ilyen triviális hülyeségekre mondja.

És a két kifejezést a legrosszabb az ágyban hallani. :D

Valami nincs rendben az ilyen emberekkel tényleg, én nem általánosítanám a dolgokat egy-egy problémára, mert minden ilyen ismerősömnél teljesen más oka van, ahogy figyeltem.

A köszöngető boltos meg megint más kérdés, szerintem civilben ő sem olyan, az ilyen eladói dolog lehet főleg. :)

2014. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó!Nő vagy?
2014. jan. 16. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!