Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztél már olyat h nem...

Haljál meg kérdése:

Éreztél már olyat h nem szeretnek, h inkább ha társasában vagy meg se szólalsz mert biztos vmi hülyeséget mondasz vagy nem is kiváncsiak rád? Hogy 1 nagy 0 vagy?

Figyelt kérdés
mert mostanában ez van velem:( ez minek? pedig régen olyan más voltam és olyan visszazárkózott lettem. és azt hiszem h mindenki semmibe néz...
2013. szept. 20. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor éreztem, évekig. Azután valahogy kezdett közömbössé válni: mindegy, minek néznek, és hogy nem kíváncsiak rám,és hogy hülyeségnek tartják, amit mondok... Azután el is tűnt ez az érzés. Azt gondolom, hogy azzal függ össze, hogy mélyebbre jutottam az önmegismerésben, és nem tartottam olyan súlyosnak, a véleményt: "ki vagyok" hanem biztosabban érzetem, hogy ki vagyok én, és ami jön felém másoktól: az egy vélemény csak.

Miért választottad ezt a nevet? lehet, hogy a gondod összefügg vele...talán támadásnak érzik..?

-aa-

2013. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, és nekem is a közömbösség segített.
2013. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a nevet még régen csak ugy beirtam mert be akartam jelentkezni akk még nem tettem fel kérdést , és most akartam kérdezni és elfelejtettem h be vagyok jelentkezve és ahogy bejentkeztem láttam h ez a nevem ugyh már ez marad. nem támadás csak akk ugy beirtam.. és remélem h én nekem is lesz egy kis önbecsülésem és nem fog fog érdekelni h ki hogy lát de most se nagyon érdekel csak ugy bennem van.
2013. szept. 20. 17:10
 4/6 LeftBehind ***** válasza:
Azért arra jó lenne rájönni hogy ezt csak így érzed vagy ez a valóság. Utóbbi esetben jobb új társaság után nézni.
2013. szept. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azért azt tudom h csak igy érzek. és nem nézek uj társaság után! átfog menni rajtam nem voltam ilyen. és nem is leszek.
2013. szept. 20. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Helyes! Csak így tovább és nem lesz gond. Látod ha mások is lemondanak rólad, akkor mégiscsak magadhoz kapsz és összeszeded magad. Én mégvalamire rájöttem, az önsajnálat sehova nem vezet. Egyrészt senkit nem izgat a nyomorod, másrészt mivel ez így van, csak "lemaradsz" a többiektől amíg nem szeded össze magad. Remélem azóta sikerült. XD
2015. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!