Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenkinek volt már a környez...

Mindenkinek volt már a környezetemben hosszabb kapcsolata, csak nekem nem?

Figyelt kérdés

Mindenkinek volt már barátja,barátnője , de ez engem nem zavar ... Voltam/szoktam együtt lenni nővel, de így nem tudom/tudnám elképzelni az életem, egyszer volt egy lány aki nagyon megtetszett(de ott bepánikoltam és hagytam utána az egészet), akikkel szoktam lenni nem tetszenek egyébként.

Szerintem a szerelem az embernek lelkileg/testileg(akár?) egy eléggé kényes pont ami könnyen a hátrányára is válhat az életben. Nem utolsó sorban szerintem (az én elborult ízlésvilágomhoz mérten, vagy ferde hajlam, vagy értsétek,úgy ahogy nektek tetszik) béna az egész dolog.

Azt mutatja, hogy gyenge az ember, és így könnyen sebezhető valami módon. Hogy miért érzem így? Nem tudom.

De nekem ez nem is hiányzik. Úgy gondolom , hogy az az ember aki szerelmes gyenge. És komolyan rosszul vagyok attól (nem azért mert én nem vagyok szerelmes) , amikor látom , hogy valamelyik ismerősöm képet rak ki , arról, hogy a kedvesével van valahol/voltak valahol, és üzenetben írják egymásnak , hogy puszi, szeretlek.

Na mi a vélemény, jön valami szitkozódás vagy egyéb, hogy mekkora "paraszt" vagyok?

21/f


2014. jan. 15. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat de kit érdekel, hogy te szeretnél-e hosszabb kapcsolatot vagy nem? Lelked rajta. Mi a kérdésed?
2014. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha te paraszt vagy, én is az vagyok...
2014. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na, én pont így gondolom csak lány vagyok. A szerelem kiszolgáltatottá tesz és utálom ezt az érzést. Fura vagyok, tudom.
2014. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége aki furának reklámozza magát szimplán csak hülye.
2014. jan. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha egyszer valóban szerelmes leszel, rohadtul nem fog érdekelni hogy béna-e vagy kiszolgáltatott vagy-e, mert úgysem bírsz másra gondolni, csak arra a lányra. És ha ő is viszont érez, és megbíztok egymásban, akkor nem fogsz félni hogy a hátrányodra válik, mert együtt sokkal erősebbek vagytok.

Persze pocsék érzés ha féltékeny vagy, vagy úgy érzed, nem egyformán szeretitek egymást, vagy úgy hiányzik ha nincs melletted hogy majd megőrülsz, de szerintem az Igazival minden stimmel. Ne zárkózz el az érzelmektől. Ha viszont nem vagy nyitott és kész rá, hogy őszintén szeress valakit, akkor inkább ne is kábíts senkit.

2014. jan. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem se volt 25 éves létemre, és akkor most mi van?


Van sokkal nagyobb problémám is ennél az életemben.

2014. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez meg a másik. ha van valakid akkor rátesz egy lapáttal az élet nehézségére a "dolog"
2014. jan. 16. 19:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ebben a korban kerestem a szerelmet és meg is találtam. Egyébként én is arra a következtetésre juttam, mint Te :D

Jobb egyedül...

2015. jan. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!