Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, nektek nincs hányinge...

Férfiak, nektek nincs hányingeretek még?

Figyelt kérdés

Akárhova nézek, interneten is, csak ilyen nőket látok:

[link]


És az ilyen nőkhöz ezek a férfiak illenek izomban (macsó): [link]


És minderről sajnos a média tehet!


Valami egyszerű, olyan nő, aki nem pózol a fényképezőgépével, okostelefonjával, és nem divatőrült?



2014. jan. 19. 19:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
62%
Már megint te vagy médiamániás?
2014. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Az ilyen nőkhöz a fenti képen látható férfiak illenek: Izmosak, modell alkatúak. Nem a nyeszlett, egyszerű arcú férfiak. Sajnos a belső érték el fog halni, míg a külső tulajdonság lesz az első helyen!
2014. jan. 19. 20:01
 3/33 anonim ***** válasza:
akkor keress olyat, aki hozzád illik. de nem igazán értem, hogy mi is a bajod.
2014. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
De ezt csak én látom így, úgylátszik! Más ezt vagy nem érdekli, vagy nem látja. Mit esznek a férfiak a szilikonos, műmellű, tetovált nőkön egyáltalán? Fogdossátok a szilikont akkor!
2014. jan. 19. 20:03
 5/33 anonim ***** válasza:

De nagy butaságot írtál. Én sem pózolok a fényképezőgépemmel, még kevésbé vagyok divatőrült.


Nem tulajdonítasz egy kissé túl nagy jelentőséget a külsőségeknek?

2014. jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

akkor keress olyat, aki hozzád illik. de nem igazán értem, hogy mi is a bajod.


Olyan már nincs! Mert minden nő csak a külső tulajdonságot nézi: pénz, kocsi, mennyi a kereset, és az izmos test.

2014. jan. 19. 20:04
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó számmal vannak 'normálisak" is.
2014. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Nagyon általánosítasz.


Én ebben semmi különlegeset nem látok. A menyasszonyom is hasonlóan öltözködik ilyenkor. Együtt vagyunk már 6 éve, pedig se nem izmos, se nem macsó nem vagyok. Egy teljesen átlagos férfi vagyok, ahogy ő is egy teljesen átlagos nő. Még az egyetemen ismerkedtünk meg és nem a külső alapján találtunk egymásra. Nem szokott pózolni (nincs facebookunk se), de a divatot figyeli. De ezzel szerintem nincs semmi gond.

2014. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Majd a média átalakít mindenkit! Nem véletlen vannak benne mindig modell nők, és F&F, west and city center, Gucci támogatta a műsort, stb...
2014. jan. 19. 20:06
 10/33 anonim válasza:
100%
Szívem, a saját önértékelésed rakd helyre előbb. Szörnyen ostoba kérdést tettél fel, már miért is illene egy vékony lányhoz kizárólag a kockahasú?! Mindenki olyat választ párjául, aki neki tetszik.
2014. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!