Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves Férfiak! Válaszolnátok...

Kedves Férfiak! Válaszolnátok nekem? (egyéb kifejtés lentebb)

Figyelt kérdés

Kissé nehéz megfogalmazni, hogy mit szeretnék kérdezni, mert spontán ötlet volt, hogy ide írjak. Igyekszem velősen, egyszerűen és érthetően kérdezni. Figyelem a körülöttem lévő kapcsolatokat, és megfogalmazódtak bennem a következő kérdések:


- Miért fontosabbak a szent barátok?

- Miért nem tudtok végig csinálni egy napot/hetet piálás nélkül?

- Miért nem tudtok udvarolni?

- Miért nézitek a nőket idiótának (főleg azokat, tényleg nem adnak rá okot, és tényleg sok energiájuk van bennetek, hogy szalonképes maradjon a kapcsolat)? Értem ezalatt, hogy a V.I.P. udvarlás korszak csak az első három hónapot bírja ki. És utána? ..

- Miért veszitek természetesnek, hogy a nő megvan és meg is marad? (ez nem így működik, hogy most már lehet hátradőlni ... )

- Miért nem vagytok kíváncsiak a véleményükre?

- Miért kell mindig fogni a kezeteket?

- Miért vagytok ennyire kényelmesek?


Természetesen elismerem a másik oldalt is, hogy egyre több az idióta nő, akiben nincs erkölcsi érték, de miért nem veszitek a fáradtságot, hogy megdolgozzatok a kapcsolatotokért?


Tudom, hogy most hím soviniszta pocskondiázás következik, mert ez is jellemző, hogy rögtön visszatámadtok. Higgyétek el, igazán nem vagyok ellenetek, csak szeretném tudni ezeket (nem csak magam miatt).


Az értelmes válaszokat megköszönöm!


Pusszantás :)


U.i.: Akinek nem inge .... ;)


28/N.


2013. dec. 11. 22:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mobilról vagyok, így bocs ha rövid leszek, vagy kihagyok valamit. Nekem a párom a legfontosabb, inni nem szoktam. Udvarlás, nos fenn szoktam tartani a lángot, nem csak 3 hónapig, ebből adódóan ilyen téren se kényelmesedek el. Nem nézem hülyének a nőket (sem) csakis azokat akik ezt a címet kiérdemlik a viselkedésükkel. A véleményetek is érdekel, hiszen egy kapcsolatban közösen hozzuk meg a döntéseket. Ha a nő ötlete jobb, elfogadom. Ha az enyém a jobb, célravezetőbb, akkor is kikérem a véleményét, nem döntök nélküle.
2013. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

- Milyen az a szent barát?

- Én simán végigcsinálok egy évet is vagy többet.

- Szerintem az udvarlás szó jelentése egyénenként változó. Úgy érzem én tudnék, max. nem merek de az megint más kérdés. Mondjuk én inkább az ismerkedés híve vagyok. Ha ebbe belefér az udvarlás szó jelentése is, akkor hát legyen :)

- Nem nézem őket idiótának csak kb. a felét. Ha ide lehetne, akkor rajzolnék 2 grafikont. Az egyik az intelligenciát, a másik az érzelmi intelligenciát jelölné és mondjuk számoljuk 14 éves kortól. A sima IQ az meredeken csökken 14- mondjuk 30 éves korig, utána stagnál és egy idő után lassan elkezd nőni kb. 60 éves korig. Az érzelmi IQ magasan van kb. 18 éves korig, utána csökken mondjuk szintén 30 éves korig, 35 éves korig nem változik és utána jobb esetben jelentősen, rosszabban pedig lassabban nő. Persze mindig van kivétel és én magam is tudok mondani többet, de sajnos átlagban valami ilyesmit tapasztaltam. A férfiaknál is van ilyen csak azt nehezebben tudnám meghatározni.


Nálam nem csak 3 hónapról szól(na) egy kapcsolat mert mindig komolyan gondoltam, de jelen pillanatban nem gondolom sehogy mert van egy olyan érzésem, hogy túl magasak az elvárásaim a kor(om)hoz képest.


- Egyáltalán nem veszem természetesnek, viszont én alapból nem is így állok hozzá, hogy "egy nő megvan". Ő ne csak egy nő legyen, hanem "a Nő". Nagybetűvel. Barát, lelki társ, esetleg családanya ha mindkét fél így gondolkodik, stb..

- Nálam nem számít a nem, ha valakivel lehet beszélgetni, kortól és nemtől függetlenül szívesen teszem.

- Nem szeretem ha anyáskodnak felettem de néha jól esik :)

- Miért milyenek legyünk? :D "Nyugalom a hosszú élet titka." - mondta egyszer valaki, de szerintem nem tévedett sokat. "Lassan járj, tovább érsz." ;)


Picit fáradt vagyok, szóval eléggé tárgyilagos lett a válasz de remélem azért valamennyire értékelhető.


Érdekes kérdés egyébként.

24/F

2013. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki így bánik egy nővel az tárgynak tekinti azt a nőt. Vannak kivételek, jó keresgélést a sok "szénakazalban."
2013. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Húha valakinek nagyon elege van a pasikból ...
2013. dec. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy kérdésem van. Miért általánosítasz?


Amúgy meg egyértelmű a szitu. Kifogtál egy ilyen férfit. A logikus agyaddal tudtad, hogy nem illik hozzád, de mégis összejöttél vele. Mert vonzódtál hozzá, ami ellen nem lehet mit tenni. Aztán szépen kiismerted, elszállt a rózsaszín köd és azzal az okos kis buksiddal tisztán kezdtél látni. Ezután szakítottál vele, vagy ő veled. De az egód sértve érzi magát, ezért kénytelen voltál idejönni és kiírni egy provokatív kérdést, amelynek semmi más célja nincs, csak, hogy jól megmondd a magadét. Ettől pedig azt várod, hogy a sérült kis lelked majd megnyugszik.


Na? 1-0 ide, királylány?:)

2013. dec. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

- Miért fontosabbak a szent barátok?


Mert azok nehezebben pótolhatóak.


- Miért nem tudtok végig csinálni egy napot/hetet piálás nélkül?


Én éveket is végig tudok.


- Miért nem tudtok udvarolni?


Semmi érzékem hozzá, úgyhogy nem erőltetem, mert csak hülyét csinálok magamból, úgy meg már nem kellek. De aki tud, az se jár jól hosszú távon, mert pont az udvarló típusokat nem becsülik meg a nők általában ( nem lehet tisztelni valakit, aki kinyalja a seggünket.) Így tehát pláne nem eröltetem.


- Miért nézitek a nőket idiótának (főleg azokat, tényleg nem adnak rá okot, és tényleg sok energiájuk van bennetek, hogy szalonképes maradjon a kapcsolat)? Értem ezalatt, hogy a V.I.P. udvarlás korszak csak az első három hónapot bírja ki. És utána? ..


A természetben is addig tart az udvarlás, amíg a kapcsolat létre nem jön, tehát természetes dolog nem udvarolni a már birtokolt nőnek. (Bár mint mondtam, én az elején sem udvarlok.) A kedveskedés, a kapcsolat értelmének fenntartása persze jogos elvárás, ezt azért igyekszem intézni.


- Miért veszitek természetesnek, hogy a nő megvan és meg is marad? (ez nem így működik, hogy most már lehet hátradőlni ... )


Nem hiszem, hogy ezt bárki természetesnek veszi. A megtartásra való törekvés az meg vagy sikeres, vagy nem.


- Miért nem vagytok kíváncsiak a véleményükre?


Én kíváncsi vagyok a nők véleményére. A baj ott kezdődik, hogy sokszor nincs nekik.


- Miért kell mindig fogni a kezeteket?


Nekem nem kell, akinek meg igen, az maradjon az anyukájával.


- Miért vagytok ennyire kényelmesek?


Imádom a kényelmet, életem értelme, egyszerűen előrébb van a prioritásban, és kész.


31F

2013. dec. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5-üs ezt én se írhattam volna le szebben, ott a pont.
2013. dec. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

1.

a kapcsolatok miatt.

sok kapcsolat=sok pénz,ez ennyi,viszont idő is fent tartani a hasznos és jövedelmező kapcsolatokat.

2.

heti 2-3 sör lazán belefér.

3.

mert udvarlással nehezebb megszerezni egy nőt,mint hódítással.

4.

ez két emberen múlik.

a nőnek ugyanannyit kell beletennie a dologba,hogy ne laposodjon el a kapcsolat,nem csak elvárni.

5.

a természet törvényeit nem lehet felülírni.

aki megpróbálja annak nem való a párkapcsolat.

6.

én sokszor eljátszom,hogy kíváncsi vagyok,már régen megtanultam a érdeklődőnek tűnő hallgatás művészetét.

7.

ez egyszerűen nem igaz,nem tudom honnan veszed.

se a szó szerinti,se az átvitt értelemben.

8.

mert a munka és az edzés után engedtessen már meg,hogy élvezzem az otthonom kényelmét.


pusszantás:)

2013. dec. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

8#


"mert udvarlással nehezebb megszerezni egy nőt,mint hódítással."


Ez betalált.

2013. dec. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

szerintem ezek mind-mind lényegtelen dolgok. Az ember elfogadja a másik hibáit, gyengeségeit, megpróbál segíteni rajta, kiegyensúlyozni azt, esetleg ha intelligens, megbeszéli vele, mi nem tetszik.

Inkább az a kétségbeejtő, hogy némely választ olvasva megfogalmazódik bennem a gondolat: az emberek birtokolni akarják egymást. Nah, ha olyat találsz, aki nem, nem fog már érdekelni az összes többi gyengesége.

2013. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!