Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jellemző az olasz, valamint...

Mi jellemző az olasz, valamint a görög emberekre?

Figyelt kérdés

2014. jan. 19. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
szép a színük
2014. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én görögökkel nem találkoztam még.

De gondolom ők is kedvesek,segítőkészek,vendégszeretőek.Ez gondolom mindkettejükre jellemző.


Olaszországban már voltam 2x is.Az olaszok nekem vidámnak,segítőkésznek tűntek.Én nagyon megkedveltem őket,úgy általánosságban.Mások ,mint az itteni emberek (egy része).Nekem még az is feltűnt,hogy az olaszok gyakran stílusosan öltöznek.Igaz,hogy csak északi részen voltam,a délebbi részeken ez nem tudom mennyire jellemző.

2014. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 piriiiiii ***** válasza:
Vidámak, fürgék, barátságosak (az olaszokra leginkább).
2014. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg olaszbarátom és munkatársam van. Külsőjükben az Észak-Olaszok egyáltalán nem különböznek más európaitól, nincs sötétebb bőrük és sok a szőke, kék szemű is köztük. Egyébként könnyen barátkoznak, szeretik a hasukat és focit, valamint sokat jelent nekik a család. A munkában szorgalmasak (a dél olaszok talán kevésbé).
2014. jan. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kissé vehemens népség, mint általában a déliek, ismertem rengeteg görög(meg macedón) emberkét, nem túl jó velük a tapasztalatom...hangosak, közönségesek, okoskodóak, stb...
2014. jan. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Captain Hindsight ***** válasza:
0%
olyanok mint a cigányok
2014. jan. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!