Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem van ugy h a gondola...

Csak nekem van ugy h a gondolataimban alkotok egy személy és beszélgetek vele és akaratlanul testesítem meg a személyt?

Figyelt kérdés
Fura érzés ilyemkor mintha a lelkemel beszélgetnék vagy ilyes mi ez normális?
2014. jan. 20. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban.
2014. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Nekem két ilyen 'személyem' van. Az egyik az, amit a szívem akar, a másik pedig a reális énem. Döntésekkor meghallgatom mindkettőt és az alapján döntök, amelyik jobb érveket hozott fel. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy beszélek magamban, csak sorolom a lehetőségeket, érveket magamban.
2014. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is szoktam :)

Van, h magammal vitatok meg valamit, ha nagyon vacilálok.

A gáz csak az, amikor az utcán vagyok és akkor kezdek el HALLHATÓAN beszélgetni. Ha sapi van rajtam és észreveszem magam gyorsan elköszönök, a mai modern világban honnan tudják,h nem fülesen beszélgetek :)

Amúgy jó érzés, mert nem veszek össze magammal. S bármikor, amikor ki vagyok ott vagyok magamnak, bár néha kevésnek érzem magam, de olyan ez nekem, mint,ha más szemszögből is látnám a dolgokat :) Megpróbálok más fejjel gondolkozni :)

2014. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!