Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyedül szeretek lenni, de...

Egyedül szeretek lenni, de ezt az osztálytársaim, főképp egy személy nem igazán veszi le, és rám van akaszkodva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mondhatni introvertált vagyok, szívesebben vagyok el magamban, olvasgatok, zenét hallgatok, minthogy 'szocializálódjak', egyszerűen nem érdekelnek az osztálytársaim, éretlenek, felszínes témákról beszélgetnek, divat, pia, buli, ki kivel dug, cigi, és itt ki is merült. Nem vagyok én senkivel sem rosszban, amolyan köszönőviszony,de egy népszerűbb szintén lány osztálytársam nagyon rám van akaszkodva..Párszor dumáltunk régebben, és annyi, de azóta is rajtam csüng, írogat, hívogat, tesin direkt odaáll,a ahol én vagyok, erőszakkal mellém ül ezzel felborítva az ülésrendet, belebámul a telefonomba mikor épp használom valamire, kérdezősködik a barátomról, személyeskedik, suli után jön utánam, hogy menjünk együtt haza, mondom neki, hogy bocs, de tesómat várom meg a közelben, erre nyávogva "nemáááár :S", persze leráztam. Tavaly is volt ezzel probléma, már elküldtem szépen, csúnyán, de egyet áll, egy hét múlva jön oda..Nekem ez terhes, én magamban szeretek lenni, nem vagyok antiszociális, vannak magamhoz való barátaim is, amint írtam, párom is, de nem szeretek bratyizni meg jópofizni..Valakinek valami bevált praktika ilyen tolakodó emberek ellen? Ne sajnáljátok, van neki elég barátja, gazdag, körerajgonják, de hogy miért cuppant rám, hát nem vagyok egy divatmaca... L 17
2013. okt. 7. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

üdv!

lelkitárs vagyok, de engem hagynak hálistennek

2013. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocsánat, velem is személyeskednek, oylat kérdez amihez ku* semmi köze
2013. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is hasonló beállítottságú vagyok mint te, bár vágyom társaságra is néha, főleg ha megfelelő a közeg és értelmesek az egyének. szerintem nagyon rossz osztályközösségbe kerültél felszínes emberek közé, engem is taszítanak az ilyenek, megértelek. leírásod alapján a csaj szerintem akar maga mellé egy olyan embert, aki mellett úgymond villoghat /és ezt nem sértésképp mondom/, de gondolom nem vagy te sem az a tipikus ribizli :)arra akarok kilyukadni, hogy valószínűleg fitogtatni akarja veled szemben az "erejét", éreztetni h ő mennyire népszerű, elnyomni téged. nekem is részem van hasonló szituációban, nyomasztó.. bár lehet rémeket látok, és csak barátkozni akar. ki tudja, kérdezd meg :)
2013. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!