Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire jó a játék? Miért jó...

Mire jó a játék? Miért jó játszani még 50 évesen is? (lent)

Figyelt kérdés

Nekem az a "problémám" hogy totál a játék ellen vagyok. Tök mindegy, hogy lego, vagy Counter Strike.... Teljesen mindegy, hogy facebook ültetés, vagy hülyeségből megszívatom a haverom, akár activity....


A játék ellen vagyok minden féle formában!

Kiskoromban sem nagyon játszottam, de utoljára talán 10 évesen!

Maximum... az agy kikapcsolódása... de erre más is jó.

A játék egy igazi időpocsékolás, akkor már inkább olvasok ha ki akarok kapcsolódni, az még hasznos is!


Saját véleményetekre, gondolataitokra, tapasztalataitokra, olvasott tudásotokra kíváncsi vagyok!



2014. jan. 20. 19:16
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarsz játszani, hát ne játssz. Nem értem a kérdésed. Aki akar, az 50 évesen is leül a szgép elé játszani. Aki nem akar, az lefoglalja magát máshogy.
2014. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Még 1 dolgot így hozzáfűznék:

Csapatjátékban kell részt venni ideges leszek, kihagyom.

Amúgy sem szeretem az embereket, nem vagyok értük oda és nem szeretek másokkal összefogni. Magamra támaszkodom és magamnak élek, ez boldogít!

Bármilyen játékban részt kell vennem, ideges leszek, és utálom, legszívesebben világgá futnék.

2014. jan. 20. 19:22
 3/35 anonim ***** válasza:

Helló!


én sem vagyok oda a játékért minden formájában. Például zombikra vadászni a számítógépen, meg hasonlók.


De van, amikor a játék fejleszt mind szellemileg, mind fizikailag. Például kvízjáték. Sokat lehet tanulni belőle, amellett, hogy kikapcsolódás. Illetve az agynak nem kikapcsolódás. :-)


Vagy az asztalitenisz. Szuper játék, amit párosan csinálhatsz valakivel, és miközben megmozgat, még örömet is okoz.


Szóval nekem így nehéz egyértelműen csak a játék mellett vagy ellen lenni.

2014. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Én szeretek játszani még 30 évesen is, activity, kártyázás jó hangulatot csinál egy házibuliban is.

Egyedül pedig angry birds-özni szeretek.

De gyerekekkel szeretek nagyon legozni és mindenféle társasozni is :)

Ettől függetlenül szoktam olvasni is és még nagyon sok minden van, amit szeretek kikapcsolódásként csinálni, színház, hangverseny, kirándulás.

Szerintem az a jó, ha az ember sok mindent szeret csinálni akár egyedül, akár társasággal és nem kizárólag egy dolog van, ami leköti, kikapcsolja, felvidítja.

2014. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Akkor neked nem is a játékkal van a legnagyobb gondod, hanem az embertársaiddal. Csak gondolom ez a csapatjátékoknál mindig kiütközik. Ugye?
2014. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
A játékkal bajom van, de ha még társaságban kell, akkor még jobban kiakadok.
2014. jan. 20. 19:26
 7/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat amúgy!

19:24-esnek: Megértelek és igazad van, van amiből lehet tanulni, de az ilyen ölős, véres, zombis, fegyveres, gyilkolós.... hülyeségektől agyfrászt kapok!

2014. jan. 20. 19:27
 8/35 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva... amiből lehet tanulni, az azoknak jó, akik nem tudnak tanulni, vagy nem szeretnek és játékosan tanulnak. De ink leülök egy tankönyvvel és bevágom, mint h. játszak....
2014. jan. 20. 19:29
 9/35 anonim ***** válasza:
85%
tökjó és akkor most mit kedzjünk ezzel?
2014. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
90%
Felfogtuk, hogy unalmas ember vagy, aki nem szeret szórakozni. De mi is a kérdés?
2014. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!