Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereknek miért jó kibeszé...

Az embereknek miért jó kibeszélni a másikat? Miért jó fájdalmat okozni a másiknak?

Figyelt kérdés
Ti hogyan kezelitek, vagy mit csináltok ha megtudjátok, hogy a hátatok mögött kibeszélnek? Hogyan viselkedtek az ilyen emberekkel, ellenségetekkel?

2014. jan. 20. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Mivel kb. tökéletes vagyok, nincs az a balfék, aki meg tudná haladni az ingerküszöbömet.
2014. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Akik kibeszélnek? Kicsit mérges vagyok egy ideig, mert miért nem képesek megmondani a szemembe (de csak akkor ha előttem jópofizik, de ha nem, akkor nem izgat). Ezért el szoktam mondani a barátaimnak, hogy legyenek őszinték velem inkább, mert én nem fogom biztosan észrevenni, hogy ha éppen valami baja van velem... S ők el is fogadják, és én is igyekszem így hozzájuk állni. De én is kibeszélek olyanokat, akiket nem kedvelek. Csak akkor nem vagyok azzal az emberrel kedves...


13/L

2014. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozok velük. Nekem meg van az a tulajdonságom, hogy magasról nem érdekel, mit gondol rólam xy ellenségem, vagy valaki. Gondolj bele, milyen szánalmasak, mikor a szabadidejükben is téged figyelnek meg a suliba/stb., és aztán meg próbálnak bántani a hátad mögött. De csak a hátad mögött, mert ahhoz túl gyengék és hitványak, hogy az arcodba mondják a problémájuk. Az ilyenekkel nem kell foglalkozni, túl férgek ahhoz, hogy egyáltalán emberszámba vedd őket. Van neked fontosabb dolgod is, mint az ilyen hitvány emberekkel foglalkozni.
2014. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert irigyek, én átlépem őket és lepereg minden amiket mondanak, mert mosolygok a háttérben, ugyanis az idő nekem dolgozik.Arra meg vészesen ügyelek, hogy csak az igazat mondjam róluk. Erő kell hozzá ez tény, no és tartás, talán átlagon felüli, de megtérül minden befektetett energia akár morzsányi része, akár erőn felüli része.
2014. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A hátam mögött beszélnek, tehát mögöttem vannak, így könnyedén kinyalhatják a hátsómat. (:
2014. jan. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem különösebben érdekel, maximum, akkor amikor én döntök a sorsa felett, akkor a rossz irányt választom. Sok ember jött már így az én utcámban.. azon az elven vagyok, hogy amit teszel, azt az élet úgy is kiegyenlíti idővel.
2014. jan. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
irigyek, és nincs bennük annyi hogy szemedbe mondják... mert gyávák
2014. nov. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!