Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám magam ráerőszako...

Hogyan tudnám magam ráerőszakolni a szabályok betartására?

Figyelt kérdés
Érdekesen hangzik, de egyszerűen egy ideig megy, aztán mindent valahogy egy kicsit másképp akarok csinállni, valamiért. Van rá konkrét példám is, pl az oktató melett a kocsiban, már sokszor leizzadok, pedig nincs meleg, mert eröltetem magam hogy ezt me azt csináljam, mert másként nemmegy. Hogyan tudnék ez ellen tenni, hogyan tudnék mentálisan a szabályokra jobban ráhangolódni ?
2014. jan. 21. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki, van annyi eszed hogy tudd, nem kell mindent úgy csinálni, ahogy elő van írva.


A helyedben örülnék, hogy nem egy fogaskerék-mentalitású lúzer vagy, mint a sok senki aki megy a falka után.

2014. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban. :D

És szólj, ha tudsz valami elviselhető megoldást.

2014. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen ez alapesetben jó.... Csak ugye a közlekedésben dolgok kötöttek, a legtöbb dolgot úgy KELL csinálni ahogy mondják,és csak ritkán kell saját ötletekkel előállva gyorsan cselekedni (baleset megelőzése érdekében például) Egy forgalmi vizsgán teljeen kötötten kell csinállni mindent ahogy az elő van írva , és ez engem nagyon frusztrál, és egy ideig megy is, aztán elvesztem ezt a fajta önkontrollomat.
2014. jan. 21. 18:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak a forgalomban érzed ezt? Mert én nem. :D
2014. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem, nem csak a forgalomban :D csak erre már 2 vizsgám ráment, és van esély rá hogy a holnapi is rá fog menni erre :/ :D
2014. jan. 21. 18:41
 6/9 Alaque ***** válasza:

Azért a szabályok egy - hát, valljuk be, igen kicsi - hányada ésszerű, ezeket nem árt betartani, pláne, ha arról van szó, hogy ugye ideális esetben mindenki tudja, hogy hogyan célszerű egytonnás fémdobozokban száguldozni, ezt a tudást bizalommal feltételezik rólad is, és következetesen eszerint is viselkednek veled.


Azt a másfél órát a vizsgán meg bírd már ki, az utána következő tízezer alkalommal úgy is úgy csinálhatod, ahogyan te akarod. A normalitás keretein belül, persze.

2014. jan. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alaque ***** válasza:
Sok sikert!
2014. jan. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ígyekeztem nagyon, egy helyen viszont megbotlottam és ebbe bele is buktam :/ majd a következő remélem sikerül
2014. jan. 22. 15:09
 9/9 Alaque ***** válasza:
Amúgy nem kell aggódni, egy kedves rokonom is vagy ötször próbálkozott, pályaalkalmasságira is küldték, aztán végre sikerült neki, és azóta sem volt balesete soha, teljesen normálisan vezet.
2014. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!