Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mitől féltek a legjobban?

Ti mitől féltek a legjobban?

Figyelt kérdés

Olyan nincs, hogy semmitől nem fél az illető, legfeljebb nem ismeri be. Én a családom elvesztésétől, a haláltól és a cigányoktól félek, aki kíváncsi miért az írjon privátot ( utolsó 2-re van magyarázat, az első érthető ), aki nem....

Ti mitől féltek a legjobban? Többet is írhattok.



2014. jan. 23. 22:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyíthatatlan és halálos betegségektől, rosszulléttől, haláltól.
2014. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
83%
Bajnaitól, mert "fájni fog".
2014. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
Én most 15 éves vagyok és amitől a legjobban félek az a felnőtté válás. Hogy el kell majd hagyni a családom, valamint attól rettegek minden nap hogy nem érek el semmit az életben. Többek között emiatt küzdök minden nap kő keményen.
2014. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Tűktől, halálos betegségektől (nálam vagy szerettemnél) és a cigányoktól én is. Ezt a legkisebb rasszizmus nélkül mondom, általánosítva, van roma haverom aki igen rendes családból származik, de ismeretlenben meg amit napi szinten látni, igenis félek tőlük, volt már elég negatív élményem.
2014. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%
Chuck Norristól :P
2014. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
51%
Attól félek, az emberek nem jönnek rá arra, hogy mennyire tökéletes is vagyok.
2014. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%
Jesszusom, 3-as, én kiskoromban mindig is arra vágytam, hogy végre önálló életet éljek, és ne parancsljon nekem senki! Te meg pont ettől félsz??
2014. jan. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ugyan azoktól félek, amiktől te és még a súlyos betegségektől. Amúgy szerintem nincs olyan ember, akiknél ne ezek állnának az első helyen.
2014. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Azoktól amiket te is írtál,és a pókoktól.
2014. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Hát. Sok mindentől annyira nem félek. A haláltól nem, mert hát egyszer minden véget ér idő előtt vagy után. Ugye van ez a "szokásos", hogy a családom elvesztésétől. Ezen kívül,még attól, amikor hasogatom a tűzifát véletlen mellé csapok és egy lábbal rövidebb leszek. Valamint félek a magasságtól (erősen tériszonyom van!)
2014. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!