Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettésgizők! Melyiktől...

Érettésgizők! Melyiktől féltek a legjobban?

Figyelt kérdés
Mitől a legkevésbé?
2013. máj. 5. 13:38
 1/4 anonim válasza:
A szövegalkotós részektől mind magyar, töri, és idegen nyelvben. Legkevésbé matek, irodalom (szövegértés fele).
2013. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írásbelitől nem
2013. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Matektól és némettől egyáltalán nem félek, mert mindkettőt szeretem és tudom. Csak egy a lényeg: ne kapkodjak, olvassam el a feladatot 3x, mielőtt megoldom és akkor nem lesz semmi gond. A cél 80% fölött van mindkettőből. :)

A legjobban töritől félek, mert azt hittem, hogy tudom, és kicsit lazábbra vettem, aztán rájöttem, hogy nem is annyira tudom, de az utolsó 2 hétben már nem volt időm túl sok mindent átvenni. Így csak a szerencsémben bízok, meg az atlaszban. Azért jó lenne egy erős hármast írni, hogy szóbelivel fel tudjam húzni, de jelenleg már egy gyenge hármasnak is örülnék..

2013. máj. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ne féljetek. Az egyetemen/főiskolán 1 tárgyra fogtok ennyit készülni. :) Pl.: Volt olyan tárgyam amiből 69 tétel volt :)


Bár tudom ez nem vigasztal senkit. :D Nekem sem könnyítette meg az érettségimet. :)

2014. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!