Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már betegesen...

Találkoztatok már betegesen hazudozó emberekkel? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Mikben hazudozott? Miért?
2014. jan. 24. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ő nem tudta, hogy tudom, hogy hazudik:D Beszálltam a játékába, a mai napig nem sejti, hogy tudom ki volt ő:)
2014. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Soha nem mondtam el neki én sem, hogy qrva átlátszó volt.

A saját imidzse érdekében hazudozott össze-vissza, hogy azt a látszatot keltse, nagyon népszerű és menő gyerek.

Aztán most felnőttfejjel is találkoztam ilyennel, szegény totál kétbites, annyit hazudik, hogy észben sem tudja tartani, így egy idő után saját magának ellentmond. Ráadásul semmi oka nem lenne a hazugságokra.

2014. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenben és oktalanul, értelmetlenül. A férjemnek egy ismerőse ilyen, többször rajtakaptuk olyan hazugságokon, amire nincs magyarázat. Már nem is szeretünk vele beszélgetni, meg elhívni, mert minden csak üres beszéd. Mindig valamit mesél, és miután elmegy, azon kell gondolkodnunk, hogy most ez igaz volt vagy sem. Ennek így semmi értelme. Ilyen apróságokra gondolj, hogy megkérdezzük "mi újság, merre jártál", amire azt mondja, hogy "futottam az erdőben", közben kiderül, hogy a városban sétált. Most ennek mi értelme? Vagy pl. elmeséli nagy részletességgel, hogy vett egy kocsit, és kiderül, hogy nincs is saját kocsija.
2014. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, mindig hazudott és teljesen feleslegesen. Egy jó példa a szemléltetésre. Metroba járt vásárolni, de mindig azt mondta hogy a tesco-ba jár.
2014. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen ismerősöm. Minden sztorit nagyon durván kiszínez, de van hogy az egész történet kitalált, vagy nem is beszélt az illetővel, de mégis olyan beleléssel tudja mesélni, hogy elképesztő. Olyan dolgokban pl., hogy ő mennyire beszólt valakinek, mennyire nagyra tartják egyes helyeken, milyen sokat dolgozik és már szinte majdnemhogy ő a főnök, ami röhejes, mert éppen hogy csak nem rúgták még ki, egy dobozt is nehezére esik arrébb rakni, tekintélye meg pláne nincs sehol. Arról is szokott dicsekedni, hogy mennyi pénze van, milyen helyekre jár, ami szintén nagy kamu, már nem egyszer kunyerált tőlem.. A másik idegesítő tulajdonsága az, hogy mindent beígér, sőt, sokszor erőlteti az emberre, hogy ő majd segít, megoldja, aztán fél óra múlva, teljesen elfelejti az egészet, soha nem tartott be még egyetlen ígértet sem. Én nem szoktam neki soha felhánytorgatni ezeket a dolgokat (csak magamban röhögök néha), mert tudom, hogy önbizalomhiánya van és tényleg nincs olyan dolog az életében, ami normálisan működne és csak ezzel a módszerrel tudja ellensúlyozni.. kicsit sajnálom is emiatt.
2014. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sajnos többel is...

Akikkel találkoztam (mármint ilyen emberekkel) , az hazudozik össze vissza, néha már maga sem tudja mit . Ha nekem fényes volt, az övé ragyogott, ha nekem nagy, akkor neki óriási, ha nekem sok, akkor neki sokkal több . De ez csak egy dolog, a nagyotmondás, talán úgy érzi, hogy ettől többe fogják becsülni . Hogy ez miért jó, azt nem tudom, de tuti hogy nem teljesen 100-as az ilyen ember .

2014. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!