Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti találkoztatok már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoztatok már olyan emberekkel chatrouletten aki nem vert a kamerába a f. rkát?

Figyelt kérdés
Nem chatroulettezek, csak vannak ismeröseim akik mindig ezen rágódnak, hogy mindenki csak belerecskázik a kamerába.. :D
2012. aug. 19. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én már találkoztam! de ő lány volt...
2012. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 szerencsés vagy, én már láttam olyan lányt, aki a kamerába verte xD ( ez nem vicc :/ )
2012. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Én már chatrouletteztem egy párszor, de még csak egyetlen egy farokverővel találkoztam....kicsit eltúlozzák :) A legtöbb valami unalmas arc, aki fekszik valami kanapén és néz maga elé bambán...


23/L

2012. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nézegettem bamba pofákat vágnak, meztelen vannak de elsikerült kapnom egy banda próbáját is xd
2012. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én amikor először felmentemjó persze voltak de akk gyorsan elkapcsolsz azt kész de nem volt olyan sok tök sok fiúval el lehet beszélgetni és vanbnak kedvesek meg vannak akik csak azt akarják h levetkőzz.de egy próbát megér szerintem vicces dolog. (volt olyan arkát verő aki legalább megkérdezte h akarjuk e látni xd)
2012. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!