Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? Véleményt kérek.

Figyelt kérdés
Osztálytársam nagyon furcsa egy lány.. 7.osztályba járunk. Mindig tud mindent, okos lány. De nagyon gyerekes. Legózik meg ilyenek.. Nem is ez a gond. Hanem, hogy nagyon furcsa. Megakarja/akarta ölni magát. És hülye szokásai vannak. Például most megkaptuk a félévit. Mindenből 5-ös lett, csak tesiből lett 4es. És csinált egy woodoo babát. Ő varta. Elhozta az iskolába. Elnevezte a tesi tanárnak, és a bicskáját szúrkálta bele, és közbe kiabálta hogy "Nem adtad meg nekem az 5-öst. Halj meg, halj meeeeg." Engem nagyon utál szóval félek hogy rólam is van babája.. Ja meg a másik dolog. Van egy fekete esernyője. És az esernyő tetején van egy müanyag tök. Mint a halloweni tök. És elnevezte az esernyőt.. Elolvastam a füzetét. A barátairól írt bele olyanokat, hogy mi a kedvenc kajája stb. ÉS BELE ÍRTA AZ ESERNYŐT. Úristen mondom.. Leírta hogy a kedvenc innivalója az eső. Meg hogy nagyon csendes, mindig megérti, és sose mondja el a titkait..... Durva. és mindig beszél hozzá.. Ja és nagy manga fan vagy mi az.. Szerintetek normális? Vagy mi baja van? És nekem senki se mondja azt, hogy nincs semmi baja, csak gyerekes.. Nem, ez már beteges..
2014. jan. 24. 13:57
 1/5 anonim válasza:
eleg ijeszto,es hulye csaj lehet!inkabb keruld a tarsasagat!az ilyentol barmi kitelik!
2014. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kameko-san ***** válasza:

Valószínűleg valami nagy trauma érte régebben. Lehet, hogy már jár vele pszichológushoz/pszichiáter (még ha te nem is tudsz róla), ha meg nem, akkor el kéne kezdeni neki.

Egyébként nem a te dolgod foglalkozni vele, mivel nem rokonod és nem is barátod. (Ezt minden rosszindulat nélkül írom.) A szüleinek kéne ezekkel a "szokásokkal" foglalkozni.

(Egyébként alulról a második sorban tényleg beírtad a "rossz" szokásai közé a hobbiját? :D)

2014. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
próbálom kerülni. neeem, nem rossz szokásra gondoltam a mangás dologgal, csak nekem furcsa :D
2014. jan. 24. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Modern kori boszorkány. Szólj neki és leveszi rólad a rontást + a házatokból is kiűzi a gonosz szellemeket aranyért cserébe.
2014. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj de szívesen megismerkednék ezzel az érdekes személyiséggel. :) Ez a véleményem is. Érdekes.
2014. jan. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!