Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az átlag fekete (néger) arcot...

Az átlag fekete (néger) arcot valahogy kevésbé látom intelligensnek, mint egy átlagos fehér emberét. Ti is így vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Hát igen sajnos. Pedig biztos nincs sok alapja, ezért nem is veszem ezt az előítéletemet figyelembe, ha találkozok velük véletlenül.
2014. jan. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az ősemberek arcára emlékeztet egyik-másik, lehet, hogy ezért is van ez nálam.
2014. jan. 26. 23:24
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
én is így látom. jobban hasonlít egy majomra.
2014. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Arra lennék még kíváncsi, hogy vajon a feketék is úgy érzik, hogy a fehéreknek intelligensebb arckifejezésük van?

Van is fekete ismerősöm, csak hát, ilyet azért mégse kérdezhetek tőle...

2014. jan. 26. 23:33
 5/13 A kérdező kommentje:

Bár most, hogy jobban átgondoltam a kérdésemet, a fekete ill. a fehér nők között nem igazán látok különbséget ilyen szempontból.

Inkább a férfiak körében látható ez a differencia.

2014. jan. 26. 23:36
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Hát kur vára nem!
2014. jan. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

én is... bunkónak is érzem magam, de akkor is így van ...

Ez olyan, mint hogy ösztönösen a zsebedhez nyúlsz, ha egy cigány beáll melléd a buszon. Lehet, hogy csóróbb vagyok nála, meg bármi, de akkor is előítélet...

Azért próbálok felülkerekedni ezeken, de alapvetően igen, így vagyok ezzel

2014. jan. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Aham. Ha egy cigány beáll melléd a buszon tízből kilenc kizsebelne úgyhogy jogos ha a zsebedhez kapsz :D A kérdésre a válaszom,igen a néger mint rassz közelebb áll a majomhoz mint az emberhez,és nem vagyok rasszista csak tényt mondtam.
2014. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem. Bennem pont az ellenkezője merül fel. Én különlegesnek látom őket és miért gondolnám hogy ők kevésbé intelligensek. Hülyeség...
2014. jan. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12%
Nem is olyan rég, hallgattam egy koromfekete négertől előadást az egyetemen, és annyira más volt, annyira jó volt, unom a fehér embereket..Amiről beszéltek, baromság.
2014. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!