Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ki írta ezt? "Átlagos vagyok,...

Ki írta ezt? "Átlagos vagyok, hátrafésült fehér fogaim vannak, a lábam a földig ér, mindkettő egyforma, de különösen a bal. Vállig érő fekete szemem van, a hátam nincs elöl és csak egy anyám van. "

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 20:04
 1/3 anonim válasza:
100%
Hűű... ez engem is érdekel már :) Örkény szokott hasonlókat. Én rá tippelnék. Amúgy én így ismerem tovább: Átlagos vagyok, hátrafésült fehér fogaim vannak, a lábam a földig ér, mindkettő egyforma, de különösen a bal.Vállig érő barna szemem van, a hátam nincs elöl és csak egy anyám van.A jobb fülemre alig látok.A bunkóságnak is van határa, csak én nem ismerem.Mostanság mindig arra kelek, hogy már nem alszok.Sza badidőmben háromlábú lila fókákat idomítok aranyásásra, de az is jó ha olajat találnak.Hobbim a vadgesztenyeszelidítés, szomorúfűz vígasztalás, valamint a 100 méteres véraláfutás.Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott talán!Tegnap esett az eső és a bokám térdig ázott.Sajnos meg kellett tapasztalnom, hogy a mosómedve akkor is repül, ha kigyulladt a szökőkút.Sokak szerint szörnyűséges ember vagyok, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon…:DD
2012. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Az utolsó mondat Stephen King.:)
2014. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BringaManó ***** válasza:
43%

na, az az utolsó mondat pont elég suta magyarul... :-/

(mert angolul teljesen okés, de nem sikerült ugyanolyan kétértelműre lefordítani...)


"I have the heart of a child. I keep it in a jar on my shelf."

Robert Bloch

[link]

2018. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!