Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy fiú, kicsit el van...

Draxx kérdése:

Van egy fiú, kicsit el van szállva magátol, tudtok tippeket adni hogyan próbáljam meg "elhallgattatni"?

Figyelt kérdés
Hatodik osztály óta van nálunk.Egyrészt a helyzet az hogy a szülei elválltak, de az apja elég tehetős és körülbelül naponta visz a fiának elég jó kis összegű tárgyat,20 ezer forintos játékokat Xbox ra például.Másrészt a fiú egy csomó srácnál "benyal" és az ő pártját fogják mert gondolom ennyire befolyásolhatóak. A gyereknek elég nagy a szája is, és rengeteg osztálytársát lenézi, szidja de előfordul hogy iskola után köpköd rájuk és szidja a szüleit is.Ebbe beleestem én is, a folyamatos csúfolás, az ember anyagi háttere miatti elítélés, kétszínűség tetőfoka.Ez már nem az irígységről szól.

2014. jan. 27. 21:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Ez kimaradt 17/F
2014. jan. 27. 21:08
 2/2 anonim válasza:
90%

Hát amikor az osztályba elkezd piszkálni egy beképzeld fiú csak annyit mondok hogy Menj már arrébb, nem férek el a hatalmas arcodtól! XD

De komolyra véve a témát az ilyeneket nem lehet megváltoztatni, az ilyen apuci elkényeztetett szeme fénye típusú emberek teljesen reménytelenek. Amikor én próbálkoztam megváltoztatni egy ilyen teljesen kiidegeltem magam. Inkább próbáld meg elkerülni.

2014. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!