Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Próbálkozzak...

Mit csináljak? Próbálkozzak megint a szervízzel, próbáljam meg visszakérni a pénzt, vagy tegyek feljelentést?

Figyelt kérdés
Teszkóban vettem canon nyomtatót.Nyomtatni nagy nehezen nyomtat(ott),de közben a 30 kilós asztal is ugrál alatta annyira remeg,és olyan hangot ad ki mint egy haldokló repülő.Szkennelni nem szkennel,a wifi nem működik rajta.Visszaküldtem szervízbe,ahol 3 hét alatt semmit nem csináltak vele,csak jól megtördelték a kábeleket.Először majdnem fizetnem is kellett,mert a vételnél elírták a garanciát,és nem éppen kedvesen adták tudtomra,hogy biztos én rontottam el,utána szó szerint hozzám vágták,meg se nézték hogy minden visszakerült-e.Gondolom ott rontottam el,hogy egyáltalán ezt a minőségi szart használni mertem,és ez került 30 ezerbe!
2014. jan. 15. 19:19
 1/1 anonim válasza:

Vevőszolgálati csoportvezető voltam/vagyok. Vidd vissza a pulthoz, mond hogy írják bele a jegyzőkönyve, hogy már volt szervízben, a helyzet változatlan és mivel neked a mindennapi munkádhoz nélkülözhetetlen a megfelelő és megbízható működés mielőbb küldjenek csereigazolást!

Ezzel nem csak cserélheted a vásárlás helyszínén a terméket, hanem más fajtára le is vásárolhatod, végső esetben vissza kérheted a vételárat!

2014. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!