Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők nem tudnak normális...

A nők nem tudnak normális kritikát írni?

Figyelt kérdés
Kicsit dühös lettem, ezért írom a kérdést, lehjóet, nem sok értelme lesz. Én is nő vagyok, és a Port.hu-t nézegetem. Lehet színészekhez, filmekhez kritikákat írni, és szerintem egyszerűen komolytalanná teszi a színészt, amikor nők ömlengenek alatta, hogy milyen jó pasi, ahelyett, hogy a színészi tudásáról beszélnének. Nem egy színésznél előfordult, de Jon Bon Jovinál telt be a pohár, ahol kíváncsi voltam, hogy értékelik a színészi képességét, és csak azt tudtam meg, hogy X felhasználónak bejön a zenéje, kivel randizott, meg jó-e a segge. Egy darab komment volt csak filmekről. Ez alapján nem nézném meg. És másoknál is inkább arról beszélnek, mennyire helyes, meg minden. Szerintem ez még rosszat is tesz az illetőnek, tiszta komolytalannak látszik ettől. Én is nő vagyok, és én sem vagyok vak, de nem lehetne néha a tárgynál maradni? Nem értem, mért kell mindig ömlengeni. Persze pasikra is igaz ez, de vagy kevésbé, vagy kevésbé vettem észre.
2014. jan. 27. 21:28
 1/6 A kérdező kommentje:
*lehet, bocs
2014. jan. 27. 21:31
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, pedig IQ függő egy hozzászólás, bármihez. A pasik nagy részét sem a színésznő világraszóló alakítása ragadja meg, hanem a cickók mérete, feneke! Pasi vagyok. Én megnézem mindkettőt... (ciciket, feneket) néha az alakítást is...
2014. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az intelligencia hányadosnak nem sok köze van a válaszadáshoz. Nem tévesztendő össze a műveltséggel.
2014. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, szívesen írok neked kritikát Jon Bon Jovi színészi alakításáról - bár nem tudom melyik filmről van szó konkrétan. Csapnivalóan rossz színész, nem is értem, hogyan szerepelhet egyetlen filmben is. Szerintem fizet érte :-)

Mondom ezt úgy, hogy a kedvenc zenekarom tizenéves korom óta a Bon Jovi, talán Jonba még szerelmes is voltam :-)


Amúgy részben igazad van, meg hozzászólónak is, hogy IQ kérdése. + szerintem ez valahol korfüggő is. Tiniként én sem tudtam kettéválasztani ezt, így 30 körül már tudom mi a különbség a tehetség és a szépség között :-)

2014. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Helyesbítek kicsit: szerintem a férfiak is ezt csinálják, csak valahogy kevésbé írják le, vagy kevésbé CSAK ez jelenik meg. Férfi "tollából" gyakran látok olyat, hogy leírja, hogy nagyon rosszul alakít annak ellenére, hogy jól néz ki. De a nők valahogy nem is néznek mást, vagy mintha más dolog nem is lenne, vagy nem tudom. Megkérdezem, mi a véleménye valakiről, és az, hogy helyes.


Jon Bon Joviről egyébként köszi, de igazából van (lesz) véleményem. 1-2 filmjét láttam eddig, tervezem a többit megnézni. Én is szeretem a banda zenéjét régóta, és én sem gondolom, hogy Jon színésznek való lenne. De csapnivalóan rossznak sem nevezném, és nem fizet érte, állítólag egyes rendezők különösen őt akarták (ez persze lehet a neve miatt is, de ki tudja, ő azt állítja, olyat direkt nem vállal el, de hát én is azt állítanám). Mindegy, szerintem nem csapnivalóan rossz, de teljesen átlagos, nincs semmi extra a játékában, úgy játszik, mint bárki, aki sosem fog Oscar-díjas filmben szerepelni. Viszont legalább kevés hülyeségben játszik, pedig a nagy sztárokra, akik eredetileg nem színészek, ez jellemző.


De mindegy, csak válaszoltam Neked. Másoknál is ezt láttam: milyen helyes, stb. Vagy hogy nem tudják elkülöníteni a játszott karaktert a színésztől, de ez mondjuk sok férfinél is láttam már.

2014. jan. 27. 22:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Valamelyest persze életkor függvénye is, de azért tinédzserkortól vagy a fölött már elvárható. Pont maga Jon mondta egy interjúban, hogy nem bírja ezeket a legszexibb énekes c. díjakat, mert sokat dolgoznak a zenén, erre azt kapja, hogy jól néz ki. És ez másokra is biztos igaz.
2014. jan. 27. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!