Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon csúnya írás ellen mit...

Nagyon csúnya írás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Néha én se bírom kiolvasni amit írtam. Egyébként is csúnyán írok, de pl. vizsgán ez még rosszabb lesz. Volt olyan, hogy több választ 0 pontosra értékelt a tanár, mert nem bírta kiolvasni amit írtam...

2014. jan. 28. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj lassabban, próbálj ki valami új írási stílust! Mi a baj a betűiddel? Túl kicsik? Próbálj nagyobbakat írni! Túl összenyomottak? Kerekítsd a betűket!
2014. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam úgy van hogy ha rendes tempóban írok akkor az ronda. Ha lassan ,odafigyelve ,mint mikor az alsótagozatos kisgyerek ír,akkor már elfogadható. Nem szép ,de olvasható. Viszont lassú.
2014. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 acelsziv ***** válasza:
sok helyen hallottam már, hogy egy rajztanfolyam sokat segít az írásképen.
2014. jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem kicsik a betűk, sőt, szerintem inkább még nagyobbak is mint kellene. Egyszerűen ronda. Néhol túl kerekítek valamit, néhol meg szinte levágok egy két betűt.

Köszi a válaszokat. Majd valamit kipróbálok. Vizsgán meg képtelen vagyok visszafogni a tempót, mert attól félek, nem férek bele az időbe. :)

2014. jan. 28. 15:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyomtatott betűvel tudsz írni?
2014. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem van egy ilyen tipusú osztálytársam mint te neki van valami betegsége és nem úgy értékelik a tanárok doga helyett feleltetik stb.ha neked tényleg ilyen betegséged lenne azt biztos figyelembe veszik a vizsgán
2014. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen osztálytársam, aki nem tudja elolvasni a saját írását... :D Nem lehet, hogy diszgráfiád van? Olvass utána!
2014. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Miért ne tudnék írni nyomtatott betűvel? Csak nem gyorsan és nem szépen.

Eddig se volt szép íráson, de az utóbbi időben romlott annyira, hogy néha én se tudom kiolvasni.

2014. jan. 28. 21:06
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag ha az ember túl korán kezdi a gépezést, akkor ronda lesz a kézírása.

Többet kell írni kézzel. Amúgy az én írásom is bűn ronda szerintem.

2014. jan. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!