Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van valami jól bevált "trükk"...

Van valami jól bevált "trükk" kerítés melletti gazok ellen? Hiába kapáltam egész nyáron, csúnya volt.

Figyelt kérdés
Valami olyat szeretnék, amitől egész egyszerűen nem nő ki a gaz. Létezik olyan akármilyen növény, ami erősebb mint a gaz és elnyomja? Vagy ha valamit leszórok, akkor ki sem nő? A kerítésnek beton az alapja, amellett még kapálni sem tudom rendesen. És olyan csúnya. Ha gyomirtóval fújom le, akkor az elszárítja és még csúnyább.
2013. febr. 14. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én fekete kerti fóliát tettem le végig a kerítés mellett, leheletnyi földet szórtam rá, hogy eltakarja, és megoldotta a gondjaim.
2013. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha olyan gyomirtóval permetezed le ,ami a zöld növényzeten szívódik fel,az a gyökerét is kiöli. Kikapálod,de a bent

maradt gyökerek már többet nem hajtanak ki .

A hungazintól meg ki sem nől .

2013. febr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha valami erősebb növekedésű, mint a gaz, akkor azzal is problémáid lennének.

Esetleg gyomirtó, majd valami "alacsony talajtakaró" telepítése lehet megoldás, pl fű, fehérhere, zöldszőnyeg...

2013. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#1-es válaszolótól annyit szeretnék kérdezni, hogy a fóliára szórt vékony földrétegen hogyan tudta megakadályozni a szél által odafújt gyommagvak kikelését?
2014. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!