Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet ez? Miért gyűlölöm...

Miért lehet ez? Miért gyűlölöm a nőket?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, mégis utálom a nőtársaimat. Egyszerűen nem bírok velük egy légtérben lenni, idegesít minden mozzanatuk, pillantásuk. Nincsenek barátaim sem emiatt. Csak az a baj, h nem tudom miért. van még vki úgy mint én?

köszönöm

22/L


2014. jan. 30. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Bár én azért nem utálom őket, vagy legalábbis nem mindegyiket :D, de barátaim nekem sincsenek..

21/L

2014. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Én is utálom a nőket/ lányokat, főleg a 14-20 éves korosztályt. Irritál a kétszínű, kavarós viselkedésük, a beszédstílusuk, szinte az összes megnyilvánulásuk. Falra mászok attól, hogy manapság minden második csaj ugyan úgy néz ki, ugyan úgy pózol, bármelyik kor divatját jobban elviselem a mostaninál. A férfiakkal jobban kijövök, a suliban is inkább a fiúkkal jöttem ki, bár mostanában egyre több pasi képviseli azt az undorító viselkedést, mint a nők. Anyámon kívül 3 nőt ismerek, aki nem ebbe a kategóriába tartozik, érdekes módon őket nagyon szeretem, jól elvagyok velük. (20L)
2014. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Persze anyám+nagyim nálam is kivétel, de rajtuk kívül kb. mindenki idegesít. Nem tudom megmagyarázni miért, de sokszor van olyan érzésem, h legszívesebben néhány tinit felpofoznék a viselkedése miatt
2014. jan. 30. 18:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Ti tudjátok... Én szeretem a nőket! :)
2014. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Az én anyám és nagyanyám sem kivételek, sőt...Ez szubjektív, megvan az okom ezt írni. Ha van egy rendesnek tűnő csoporttársam megpróbálom "megkörnyékezni", hogy valakivel legalább beszélgessek.. És elszomorít, ha már 3 folyósóval arrébb is azoknak a lányoknak a visítozását hallom, akiket ki nem állhatok..
2014. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%

Én sem szeretem őket annyira, talán egy-két kivétel van. Nőkben nem igazán bízom, mert eddig egyetlen nyamvadt barátságot nem tudtam kialakítani anélkül, hogy ne rivalizálás lett volna a vége. A nők féltékenyek, irigyek, kavarnak, kétszínűek, megőrülnek, ha a barátnőjük tetszik egy férfinek, és ők nem, egyszerűen irritálóak.

Van egy-két züllött fazon a nők közül, akiket bírok, ők valahogy mások, de ez a sok kihúzott szemöldökű sznob valahogy a hátam közepére sem kellene.


A férfiakat viszont imádom. Az összeset. :D És imádom a barátság extrákkal-t is. A legkirályabb dolog a világon, amíg az ember éretlen egy komoly kapcsolathoz.

2014. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

jól egymásra találtatok lányok :D

én meg a legtöbb férfitársam miatt vagyok kikészülve. tönkreteszik a rendes nőket, és így azok a lányok, akikkel összehoz a sors, már mind gyanakvó idegroncsok, akikkel nem lehet komoly kapcsolatot kialakítani...

22/F

2014. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Hát a pszichomókusbácsi azt mondaná, hogy biztos valami olyan dolgot látsz meg bennük amit önmagadban is gyűlölsz, tehát alaposan meg kell vizsgálnod azon tulajdonságaikat amik kifejezetten irritálnak, és önmagadban is fel kell tudnod fedezned ezen tulajdonságokat, és ha megváltoztatod önmagad az ő megítélésük is változni fog a szemedben.
2014. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 yádenyúl ***** válasza:
53%
férfi vagyok, de én is gyűlölöm a nőket sajnos. főleg a 20 alattiakad, a felettiek valamennyire tűrhetőbbek, (valamennyire), teszik törékeny, ártatlan szűz önmagukat, aztán elmennek bulizni, és fűvel fával összevekszenek, a barátnőjüktöl elveszik a barátjukat, (nincs bennük érzés) az irigység hatalmasabb! Aztán rájön a fiújuk arra, hogy ez egy R... és ott hagyják, akkor megy a sírás, minden "pasit" utálok ürülék hablatyuk, aztán néznek egy rendes fiút, akin majd bosszút álhatnak, aztán mérgükben/csalódottságukban, közösülnek össze vissza, persze a külsőre mennek, le tojják az átlagosakat. aztán jön egy justin bibör alfahím, egy bunkó, aki beszédíti, oszta happy day... egy db-ig, utánna megint valamelyik megcsalja a másikat, aztán megy a románc, de persze valakivel elkell feledtetni a nagy"szerelmet" megint lefeküdnek fűvel-fával, a rendes, kedves fiúkat gyomják mint rosta a homokot, vagy pedig egy db-m velük vannak aztán akad egy jobb, és mehet a csere.. sajnos 20 felett arra szintre juttottam hogy gyűlölöm őket sajnos, ha férbe/fagyva, haldokolfa látnék egy ismeretlen hölgyet, az érzéseim felé semleges lenne, átnéznék rajta, segíteni nem segítenék... sajnos ezt érték el a mai lányok, a viselkedésükkel nálam. kivéve anyámat, aki tisztelek,és becsülök.
2014. jan. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2%
Gratulálok kérdező, sikerült nyitnod egy utáljuk együtt a nőket topikot. A legnagyobb társadalmi csoportról beszélünk, cirka 3.5 milliárd emberről, de neked sikerül a legidiótább következtetést levonnod. Így is túl sokan hisznek a nemi sztereotipiáknak, amik károsan hatnak mindenkire (férfiakra is!!) Nem csodálom, ha nem jössz ki jól velük, valszeg ehhez hasonló agyatlan húzásaid vannak a való életben is.
2014. jan. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!