Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyűlölöm a nőket. Meg fog ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm a nőket. Meg fog ez változni vagy már így fogom leélni az életemet?

Figyelt kérdés

25 vagyok. Nem megkeseredésből teszem ezt, mert az átlag férfinál jobban nézek ki. Heti szinten ismerkedem nőkkel, tehát inger is van. Nem akarok általánosítani. És nem voltam mindig ilyen.

Azonban egyszerűen semelyik nő nem tud megfogni, mert számomra olyan mintha futószalagról nyomatnák őket.

Mindegyik löki az ostoba buta közhelyeit, kezdve a párkapcsolat alapja a szextől a "pörgésen" és carpe diem-ig. Valami egyedigéset szeretnék látni! olyat aki képes mély érzelmekre...ilyen ma már csak a filmekben van. Nekem egy higgadt, normális értékrendű, érzelmes nőre van szükségem! Anyám is ilyen volt egykoron, apám volt az első férfi az életében és az egyetlen, 25 évesen megházasodtam, felneveltek 3 gyereket és a mai napig szerelemben élnek! Jóval okosabbak annál, semmint hogy megcsalják egymást és vannak érzelmeik...

Ehhez képest a mai átlag lány minimum 4-5 pasija volt már 20 évesen, de nem ritka aki már 15 fölött jár, szerelemről beszélnek de gőzük nincs mi az kitartani valaki mellett jóban-rosszban és az alfa és omega mindennek a szex.

Egyszerűen gyűlölöm a mai nőket. Kiírtanak belőlem minden vágyat, idealizmust. Olcsóak, egytucatok, ostobák és irreális igényeik vannak. Az a kevés aki normális és alkalmas egy párkapcsolatra, az jellemzően foglalt, 2 ilyen lány volt a gimiben, akit már akkor is értékesnek tartottam, ők 8-9 éve vannak párkapcsolatban...

A maradék az olcsó és híg a leve


2013. máj. 24. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem kell őket szeretni, a legtöbben nem is szeretik a "szívük választottját", de a cél szentesíti az eszközt.
2013. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem olvastam végig mert ennyi elég volt: "az átlag férfinál jobban nézek ki"

Hooogyne. Bizonyítsd be képpel. Mert szerintem itt egy elhízott csámpás fogú elkeseredett kocka zokog és gyűlölködik a billentyűzet fölött.

Hogyne jobban nézel ki mint az átlag pasik... Szeretnél csak :D

2013. máj. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Na jólvan! persze persze! Írtál fél oldal rinyát és általánosítást te is! Te sem vagy különb, fordítva ugyanezt gondolhatják a nők rólad is.

fejezd be a rinyát meg az általánosítgatást.

2013. máj. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Én nő vagyok, 21 éves. Nem gondolom, hogy a párkapcsolat alapja a szex, csak azt, hogy fontos része, nem szeretek pörögni (vagyis bulizni, meg rohangálni nem, a szellemi pezsgést szeretem), a carpe diem pedig tényleg unalmas, elcsépelt, és még csak azonosulni sem tudok vele.

Mély érzésekre is képes vagyok, de eddig semmi, de semmi értelmük nem volt, nem értékelte senki az iránta érzett szerelmem. Volt már egy-két barátom, szóval már nem játszik az, hogy az első szerelmemmel éljem le az életem, de 15 éves koromban is erre vágytam már, csak eddig mindegyik barátomról kiderült, hogy nem nekem teremtették.

Voltam már olyan szerelmes, hogy évekig vártam valakire.

Hülyének lettem nézve ezért is.


Szóval ne gyere az általánosítással, mert nem én vagyok az egyedüli ilyen nő, van jópár barátnőm/lányismerősöm aki hasonlóan gondolkozik, és ez csak az én ismerősi köröm, nyilván több tucat ilyen nő van még. Csak ugye az emberek hajlamosak a rosszat jobban észrevenni, és gyűlölködni össze-vissza.

2013. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Beképzelt f.szkalap.
2013. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%
Jól beszélsz, de azért akad még kivétel szerencsére.
2013. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22 éves nő vagyok, képes vagyok mély érzelmekre, normális értékrendem van, És van egyéniségem, ergó valamiért mindig is tartottak tőlem a férfiak, illetve amiatt hogy túlságosan is eltérek az átlagtól! 1 komoly kapcsolatom volt és volt még egy ami a távolság miatt nem igazán jött össze. Szóval jó lenne ha nem vennél mindenkit egy kalap alá!! Mert mégsem vagyunk mi olyan egyformák!!
2013. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted, ezt nőként mondom. Manapság alig vannak normális emberek. Csak én a férfiakkal vagyok ugyanígy. A legtöbb menőzni akar, ő akar lenni a legjobb és mind egyformán hazudozik és játssza az eszét. Egyszerűek, unalmasak és hatalom centrikusak. Pár normálisat ismerek, de vele barátok vagyunk és ő nem is akar családot, a másik meg elutazott messze. Az első időkben a tenyerükön hordozzák a nőket, azt mondják nekik, amit hallani akarnak és eljátsszák, hogy tesznek is a barátnőjükért valamit, de utána jön a pofára esés, a szürke hétköznapok, amikor mindenkinek kijön az igazi énje és a pasi oldaláról csak az érdektelenséget lehet tapasztalni. A kezdeti lelkesedésnek nyoma sincs. Beetetési időszak. Amikor meg szólni merek ezért és le akarok vele ülni megbeszélni, akkor meg az van, hogy hisztizek. Ha nyugodtan beszélek, de olyat mondok, ami nem tetszik neki, akkor meg kiabálok. Meg tudnak ám változni az emberek... talán én annyiból különbözök tőled, hogy én amióta az eszemet tudom, ilyen vagyok. Sose tetszett senki egy sztáron kívül, mert egyszerűen senkiben nem fogott meg semmi. Vagyis a páromban igen, de az is csak színjáték volt és sikeresen bekajáltam.
2013. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

19 vagyok, nem érzem magam ostobának, idáig egy barátom volt/van, akit nagyon szeretek. Nem akarom kijelenteni hogy mi aztán együtt fogunk megöregedni, de én valahol erre vágyom, nekem nem kell több pasi csak azért hogy legyen. Reménykedem, hogy mostani barátommal minden oké lesz és nagyon fogjuk egymást szeretni a jövőben.

Voltak, vannak és mindig is lesznek buta libák, de nem kéne szerintem általánosítani, hogy akkor minden lány/nő ringyó és utálni kell.

2013. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Erre most milyen értelmes választ vársz?

Meséljük el, hogy mi nem ilyenek vagyunk? Annak eléggé mentegetőzés-szaga lenne. És hát, miért is kéne mentegetnem magam egy ismeretlen előtt?

Nincs válasz a kérdésedre.

2013. máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!