Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az, hogy valaki...

Szerintetek az, hogy valaki milyen hangszeren játszik árulhat el valamit róla?

Figyelt kérdés

Természetesen azon kívül, hogy zenél.

És ha igen, a basszusgitárhoz és a zongorához milyen személyiséget képzelnétek el?



2014. jan. 30. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sokat jelent, a legtöbbeb nem egy, hanem többféle hangszeren is játszanak.


Egy ismerös hangszerei, amin játszik: akusztikus gitár, elektromos gitár, basszusgitár, zongora, szájharmonika, xilofon, furulya, szaxofon

2014. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És egy dobosról? :D
2014. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó a ritmusérzéke. Állítólag belőlük lesznek a legjobb karmesterek.
2014. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én zongoráztam 8 évig zeneiskolában. Hát természetre nem voltak különbségek a többi diákkal, akik pl. hegedültek, fuvoláztak, bőgőztek, stb.

Annyi, hogy a zongora az tényleg az egyik legnehezebb hangszer.

2014. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ütős hangszereken játszottam. ( xilofon, marimba, dob, üst-dob, vibrafon, stb. ) Jobb a ritmusérzékem, jobban értek a zenéhez, kulturáltabb vagyok a többieknél. Ennyit vettem észre.
2014. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 intrepid ***** válasza:
100%
#4. Igazad van, ciki lehetett, egy zongorával a hátadon egy BKV-ra felszállni. Akkor a furulyásnak volt a legkönnyebb. Bár a sok ciki szöveget hallgatni arról, hogy mit vegyen a szájába....
2014. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: épp az ellenkezőjén nevettem, mert nekem nem a gitárt és a bőgőt kellett cipelnem, hanem csak és csak a kottákat, ha-ha-ha :P
2014. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát végezzél egy kis kutatást. Elmész zenesuliba és beszélgess emberekkel, aztán majd kialakul benned valamiféle megállapítás, hogy melyik hangszerhez milyen jellem társul. Minél magasabb egy hangszer hangja az azon játszó ember annál tüzesebb. Persze vannak színes személyiségek.
2014. jan. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, én pl. azért zongoráztam, mert volt a lakásban egy pianínó, fogalmam sincs, miért.

Ha valaki saját maga választja a hangszert, az már jelenthet valamit, de nem hiszem, hogy olyan sokat számít. Még a basszusgitárnál sem :) Inkább a zenei ízléssel korrelálhat, ami statisztikailag továbbvihető nagyon enyhén bizonyos személyiségvonásokra, de ez statisztika, egyedszinten nem igazán mondhatunk el semmit. De a klasszikus hangszereknél aztán végképp szinte bármilyen lehet az adott ember személyisége. Nekem még a zongoratanáraim is eléggé más személyiségűek voltak, pedig nekik ez lett a hivatásuk, nemcsak egyszerűen zeneiskolába jártak pár évig...

2014. jan. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kb annyit mint a horoszkóp, szóval lófa**t se, sztem. Már ha csak azt nézzük h attól h valaki gitározik..., még azon belül is csomó stílus van... mondjuk egy spanyol féle izének mi köze van a metálhoz? Semmi, de gitár van mind a kettőbe.
2014. jan. 31. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!