Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan lányok,...

Vannak itt olyan lányok, akiket érdekel a repülés? Vagy a repülőgépek, autók, stb? Vagy olyan lányok akik zenélnek valamilyen hangszeren/zenekarban?

Figyelt kérdés
Ismerkedés, barátkozás céljából. Irhattok privátot is.
2013. dec. 27. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én zongorázok 7 éve
2013. dec. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
furulyáztam, zongoráztam, kicsit tudok gitározni, és imádom a kocsikat, de nem szeretnék ismerkedni:)
2013. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Arimateia válasza:

Engem érdekel a repülés. A legszebb módja a helyváltoztatásnak.

Persze nem utasszálító repülőgépen, ott csak a fel- és leszállásban van némi izgalom. De mondjuk egy harci helikoptert szívesen kipróbálnék.:)

A Frecce Tricolori-nak nagyon szép videói vannak youtube-on, de élőben sokkal jobban bejöttek az őrült oroszok.:)

Zenében királynőnek tartom a hegedűt, ezért felnőtt fejjel kezdtem el a legnehezebbnek tartott hangszeren tanulni. Persze már nincs rá időm, abbahagytam a tanulást.

Régebben énekeltem egy középkori zenekarban.


És te?

2013. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szeretem a repülést, nagyon is:) Bár december elején volt benne részem életemben először. Utasszállítón, de nekem az is nagy élmény volt.


Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?



Ja, a 3. válaszolónak szól.

2013. dec. 27. 16:06
 5/15 A kérdező kommentje:
meg zenélek is.... régóta
2013. dec. 27. 16:07
 6/15 Arimateia válasza:

A repülés hobbi szinten drága, csak az igazán gazdagok és a fanatikusok tudják megfizetni. Hivatásosként kemény kritériumok vannak, ráadásul nem a magad örömére repülsz, hanem parancsot teljesítesz. De milyen szép!


http://www.youtube.com/watch?v=YzO0_R_ZVyI


A zene szabadabb.

Milyen zenét játszol? Milyen hangszeren? Zenekarban?


34/N

2013. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Zenekarban játszom, elég sok éve, már nem is tudom, mennyi. Tubán, nem olyan szép mint a hegedű, de legalább jó nagy:P


Amúgy szeretnék megtanulni zongorán, csak idő is kéne hozzá. Meg basszus gitáron, és valami jó rock bandában játszani:)


A repülés nekem egy nagy álom, ami az is marad, mert nem lesz pénzem megszerezni as jogsikat, de nagyon szeretem a repülőgépeket. A szabadságot testesítik meg. Meg a műszaki része az ami igazán leköt.


Én még más parancsára is szívesen vezetnék utasszállítót:)

2013. dec. 27. 17:06
 8/15 Arimateia válasza:

Te hány éves vagy? Fiú/lány?


Azért nem teljesen lehetetlen elképzelés a repülés, mert pl. Ausztráliában vagy Alaszkában sokkal hétköznapibb módja a közlekedésnek. Fiatalként biztos szerencsét próbálnék.:)

Engem a műszaki része hidegen hagy, pedig mérnök vagyok. Meg egy siklórepüléshez, ejtőernyőzéshez nem is kell a mérnöki tudás.

Tuba-zongora-basszgitár. Ilyen kombót se hallottam még.:) Fúvós, ütős vagy vonós általában valaki. Esetleg szólóhangszer vagy nem szóló.


http://www.youtube.com/watch?v=5k0pTLPDZnw

2013. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Milyen mérnök?


25/F vagyok


Gépészmérnök tanonc:D

2013. dec. 27. 18:53
 10/15 A kérdező kommentje:

Igen, a tuba mélyréz, a harsonával együtt mi adjuk az alapot, de van jónéhány olyan szólam, ahol a miénk a főszerep, ahol szóló van. De alapvetően kísérő hangszer. Igazából akkoriban amikor választani kellett ez volt, előtte meg tenorkürt volt pár évig.


A zongora meg a gitár egyszerűen csak tetszik, hobbiból jó lenne csinálni.

2013. dec. 27. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!