Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell egy pasinak belepof...

Miért kell egy pasinak belepofátlankodnia idegen lányok beszélgetésébe?

Figyelt kérdés
A múltkor is mikor barátnőmmel beültünk valahová, egyszer csak odajött hozzánk egy ismeretlen, barátnőm meg még el is kezdett vele cseverészni, de engem meg úgy idegesített, mert éppen egy fontos dologról beszéltünk volna, nem hiányzott az az ismeretlen pasi oda. De nem ez volt az első eset, régebben is előfordult már ilyen, volt, hogy ketten is voltak. De nem tudom, hogy minek kell hívatlanul spanolni. Ha ismerkedni akar, akkor menjem oda olyanhoz akiről látja, hogy egyedül van, vagy nincsen épp elfoglalva, meg nem beszél senkivel! Én se megyek oda senkihez mikor épp a haverjával dumál nagyban.
2014. febr. 1. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Azért ne fújd így fel magad. Szerencsétlen csak odament ismerkedni, gondolom úgy volt vele, hogy ha nem vagytok rá kíváncsiak, akkor elkülditek, ő ezt tudomásul veszi és annyi. De hát ha a barátnőd vevő volt a műsorra, akkor persze, hogy ottmaradt veletek. Én a helyedben inkább a bárátnőmnek említeném meg, hogy "te XY, máskor ha ilyen fontos dolgot kellene megbeszélnünk, akkor nem lenne célszerűbb, ha nem ismeretlen fiúkkal cseverésznél..?"
2014. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek a világ szerencsétlenei, a kutya nen kíváncsi rájuk, ezért zaklatnak idegeneket. Azért a barátnőd jó nagy ribi lehet, hogy még cseverészni is leállt vele az ilyennek udvariasan meg kell mondani, hogy most itt találkozó folyik és nem látjuk szívesen.
2014. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A gyilkos tekintetem mindent elárult :D
2014. febr. 1. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

A nyuszika sírva megy az erdőben. Találkozik barátjával a rókával, aki kérdezi hogy mi a baja. Mire a nyuszika

- Látod azt a dombot?

- Látom. - feleli a róka.

- Ott erőszakoltak meg tegnapelőtt, tegnap, és ma is oda megyek

2014. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!