Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így néhány...

Miért viselkedik így néhány ismerősöm ha meglát?

Figyelt kérdés
pl: buszban melettem áll vagy ül, de rámse néz még csak nem is köszön, miközben egykor barátok voltunk csak megszakadt a kapcsolat nem találkozgattunk (de nem vesztünk össze). vagy volt olyan hogy meglátta, hogy jövök és gyorsan elfordította a fejét. mintha nem is ismernének. (4 emberről van szó)
2014. febr. 1. 18:31
 1/7 anonim válasza:
Ez lehet azért, mert vagy féltékenyek Rád, vagy nem ismertek meg, és azt hitték, egy idegen ember nézi őket (mikor elfordították a fejüket). Vagy lehet az is, hogy esetleg valaki elkezdett terjeszteni Rólad valamit, és ezért nem barátkoznak Veled. Szerintem kérdezd meg őket.:)
2014. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
eléggé ismertek ahhoz, hogy felismerjenek, és egyiknek mondtam is, de továbbra is így tesz. én a harmadikra szavazok. De ha ennyire ostobák hát így jártak
2014. febr. 1. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

"Ez lehet azért, mert vagy féltékenyek Rád"

csak a hülye pi*csák gondolkodnak így:)

2014. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lehet kibeszéltek a hátad mögött ès most szégyelik magukat.
2014. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Neveletlen parasztok, nem pedig féltékenyek. Attól, hogy valakivel nincs barátságban az ember, köszönhet még neki...
2014. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és ilyen helyzetben ti mit tennétek? Én úgy vagyok vele, hogy kihúzom magam, mintha én se ismerném őket..
2014. febr. 1. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Koszonj nekik te, ha mar ok nem kepesek... Ha nem koszonnek direkt vissza, es ott vannak a kozeledben, akkor bunko parasztok. Ennyi. Ne is foglakozz veluk utana.

Ha visszakoszonnek, de nem ok koszonnek elobb, akkor lehet, hogy azert, mert rosszat hallottak rolad, es nem akarnak veled baratkozni.

2014. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!