Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Néhány kamasz, fiatal miért...

Néhány kamasz, fiatal miért viselkedik így a buszokon?

Figyelt kérdés
Busszal járok iskolába, középiskolás vagyok, a buszon van egy csomó idióta fiatal aki nem tud viselkedni, ordítoznak, rendetlenkednek, hangosan röhögnek. Főleg reggel, amikor még álmos is vagyok, elég kellemetlen ilyen emberek között utazni. Őket hallgatja az egész busz. Egyesek miért nem képesek normálisan, ember módjára viselkedni?
2013. jan. 6. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Tesztoszteron miatt
2013. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Majd ha egyszer pár tökösebb normális ember megrendszabályozza őket,nem fognak így viselkedni!!Hogy hangosan röhögnek,az sem szép,de elvileg azért nem lehet rászólni.De ha ordítoznak is....
2013. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Feltűnési viszketegség, lányoknak/fiúknak tetszeni próbálás... Bár én még senkit se láttam, akinek ez bejött volna.
2013. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Véletlenül nem cigányok voltak? Azok máshol se tudnak viselkedni, nem csak buszon. Amúgy a viselkedés legyen a legkissebb gondod. Inkább örülj, hogy nem késeltek meg, ahogy szokták a magyarokat.
2013. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem ők, errefele nincs túl sok.
2013. jan. 6. 19:40
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Jah értem. Hát akkor valóban idegesítő, hogy a magyarok se különbek.
2013. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 _Jessy_ ***** válasza:
55%
Azért, mert a "tisztelt" (szándékosan kisbetűvel) szülő nem neveli meg, a tanárnak meg lassan -sőt már így is van- azt is tiltják, hogy rászóljon, ha bunkó módon viselkedik. Mert ugye liberalizmus van, meg jogai vannak a gyereknek, na meg a szegénykém lelkivilága... :S
2013. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Most őszintén: csendben üljön? El tudod képzelni azt, hogy ül a 4-esben 4 középiskolás fiú, és kussolnak? Szerintem ennél természetesebb dolog nincs, hogy hangosan beszélnek, röhögnek, stb. Egyedül az ordítozást nem kéne erőltetni, de az nem is jellemző.
2013. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy cigányozás, egy libcsizés kipipálva. Valaki bevállal egy jó kis zsidózást? Kommunistákkal mi lesz?
2013. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20:04-es: Én elsőéves vagyok egyetemen, magyarán tavaly fejeztem be a gimnáziumot. Voltunk mi négyen is buszon, még többen is, és mégis tudtunk kulturáltan viselkedni. Igaz, mi egyébként sem abból a fajtából vagyunk, amelyik naponta kétszer részegedik le és azt se tudja, hol van éppen.
2013. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!