Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az minek a jele ha tetszeni...

Az minek a jele ha tetszeni akarok mindenkinek?

Figyelt kérdés

Tetszeni akarok minden lánynak, ha szép ha nem, és örömmel tölt el ha tetszek nekik. Ez normális?

Nem tartom magam egoistának, de azt olvastam, hogy ez a tulajdonság arra utal. Einsteinnek van egy olyan állítása, miszerint minél nagyobb az egó, annál kissebb a tudás. Na de én nem tartom magam butának, szerintem inteligens vagyok, és mások szerint is. Ez nálam egy kényszer, mindig jól akarol kinézni, szeretem ha néznek, tetszek a lányoknak, és szeretem ha tisztnek. Szeretek nagyoskodni, de ebből anno akadtak problémáim úgyhogy ezt a tulajdonságomat kioffoltam. Szeretek a középpontba lenni, szeretek megnevettetni másokat, szeretem ha jó véleményt keltek az emberekben. Szerintetek rossz tulajdonságaim vannak? Mik lehetnek a hibáim?


17/f



2014. febr. 2. 01:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásokért csak mobilról írtam és siettem.
2014. febr. 2. 01:51
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Lehet hogy melyen legbelul nem vagy elegedett magaddal.

Az egoistasag az meg inkabb egyfajta onimadat, ami tobbnyire dicsekvesben es masok lenezeseben nyilvanul meg.

2014. febr. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez igaz rám, sokat törődöm a kinézetemmel, sokat gondolkodok, hogy milyennek látnak mások. Na de én ilyen vagyok nem tudok változni, ez baj ha ilyen vagyok?
2014. febr. 2. 02:28
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, ha igy jol erzed magad. :)
2014. febr. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A Hiú kandúr
2014. febr. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
és ezek a stílusjegyek lehetnek vonzóak?
2014. febr. 2. 02:42
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Miért írtál mobilról de ami még kíváncsibbá tett h hova siettél? :D (éjjel kettőkor, ráadásul még hozzászóltál 40 perccel később is...) A helyesíráson is lehet időt spórolni ja.. Az intelligenciakérdést megvitattuk akkor:

Sztem nincs ezzel semmi baj, vannak csajok akik ugyan ilyenek, irreálisan sokat foglalkoznak a külsejükkel de ezzel semmi baj ha ezt élvezik meg miegymás. Az ilyen emberek ha egymásra találnak az tök szuper de ez bármi hasonló dologra igaz pl okos emberek, ostoba nagymenő emberek érted. Miért érdekelne pl engem az h te így érzel? tuti h én is csinálok olyan dolgokat amire te mondanád h "hát ez hü**e" de nemgáz mert mindenki más.

2014. febr. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Minek a jele? A fiatalsagod jele. (Fiatalsag, bolondsag...) Szoval a hülyeseged jele, ha profan valaszt akarsz :)
2014. febr. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez csak amolyan megfelelési kényszer némi maximalizmussal és egoizmussal keverve.

maxigoizmus kényszer:D

Nekem is van bőven. Én is szeretek mindenkinek tetszeni.

2014. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Prostituált vagy. Persze nem a szó hagyományos értelmében, de azért mégis. Másoknak nyújtasz örömet a szerény személyeddel, és te ezért az egód dagadását kapod. :P Aztán ki tudja meddig fajul el ez a dolog mikor nagyobb leszel és már a mindennapi megélhetésedre is kell gondolnod még a pénzért való másoknak történő megfelelés se lesz távol tőled. Bár igaz az emberek nagyon nagy része jó pofizik egy állásért, segget nyalnak, hogy jajj ki ne rúgják őket, szóval nem vagy te olyan extrém különösen már mint a többi ember, csak lévén, hogy okos vagy ezt észre is tudtad venni.
2014. febr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!