Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismersz olyan fiatalembert...

Ismersz olyan fiatalembert (19-21 év), akinek az IQ-ja egészen biztosan 130 felett van?

Figyelt kérdés
Milyen az arcszörzete? Az a hipotézisem, hogy ezek az embereknek sokkal gyérebb. Én négyet ismerek, akiknek Raven tesztel bizonyítottan 130+ és mind a négynek nagyon gyér az arcszörzete, és nem is lepi el a teljes arcát.
2014. febr. 2. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
ebben lehet van valami:D mert akkor akinek az IQ-ja kicsi az olyan szőrös mint egy majom vagy mi?:)
2014. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Ez igen. Te elmehetnél angol tudósnak.

"Angol tudósok megvizsgálták, hogy akinek 130+ az IQ-ja, annak gyérebb z arcszörzete..."

2014. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

most hogy mondod, lehet, van benne valami.


egyébként ezt annak lehet betudni hogy átlagosan az ázsiai emberek magasabb iqval renelkeznek, és ez a gyér arcszőrzet főképp ázsiai jelleg.


de lehet hogy csak pont mi ismerünk ilyeneket.


illetve kíváncsi vagyok az átlag magasságukra is. genetikai és társadalmi okokból arra tippelek hogy alacsonyak.

2014. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én ismeretségi körömben ez biztosan nincs így. Sőt, nem is alacsonyak.
2014. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a bátyám 130+ az arcszőrzete érdekes, de sűrű, viszont eléggé kopaszodik
2014. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!